5. 3. 2017,
22.37

Thermometer Blue 0,15

italijansko prvenstvo Juventus Josip Iličić Valter Birsa Jasmin Kurtić Boštjan Cesar Samir Handanović Andrej Kotnik Miha Zajc

Nedelja, 5. 3. 2017, 22.37

Italijansko prvenstvo, 27. krog

Remi slovenskih prijateljev v Bergamu, Handanovićev Inter razbil Cagliari

Josip Iličić | Foto Getty Images

V  27. krogu italijanskega prvenstva sta v nedeljo Atalanta Jasmina Kurtića, igral je 69 minut, in Fiorentina Josipa Iličića, na igrišču je bil 81 minut, remizirala brez zadetkov. Inter Samirja Handanovića je s 4:1 zmagal v Cagliariju. Miha Zajc ni dobil priložnosti pri porazu Empolija proti Genoi. Andrej Kotnik ni igral za Crotone, ki je remiziral s Sassuolom. Siniša Anđelković je igral za Palermo, ki je izgubil v Torinu.

V soboto je Chievo, za katerega sta slovenska reprezentanta Valter Birsa in Boštjan Cesar igrala od prve do zadnje minute, izgubila z 1:3 v gosteh pri Milanu.

V derbiju kroga je Napoli z 2:1 premagal Romo v Rimu. Junak tekme je bil Belgijec Dries Mertens, ki je zabil oba gola za goste.