10. 4. 2016,
17.00

6 let, 7 mesecev

Thermometer Blue 0,23

italijansko prvenstvo Samir Handanović Boštjan Cesar Valter Birsa Jasmin Kurtić Vid Belec Josip Iličić

Nedelja, 10. 4. 2016, 17.00

Kurtić in Iličić poražena. Kaj bosta proti Laziu izvlekla Anđelković in Struna?

V 32. krogu italijanskega prvenstva je Samir Handanović z Interjem zmagal v gosteh pri Frosinoneju. Chievo Boštjana Cesarja in Valterja Birse je premagal Carpi Vida Belca. Tim Matavž je zmagal z Genoo. Juventus je na San Siru premagal Milan.

Samir Handanović je pri zmagi Interja z 1:0 nad Frosinoneju branil vso tekmo. Chievo je v Veroni z 1:0 odpravil Carpi, pri katerem je mrežo branil Vid Belec. Za Verončane je Boštjan Cesar igral vso tekmo, medtem ko je bil Valter Birsa na igrišču 79 minut. Tim Matavž je bil pri Genoi, ki je prav tako z 1:0 zmagala v gosteh pri Sassuolu, na igrišču 71 minut.

V nedeljo je slovensko udeležbo odprl Josip Iličić, ki je s Fiorentino gostoval pri Empoliju in izgubil z 0:2. Jasmin Kurtić se je mudil v Torinu in bil prav tako poražen. Iztržil je rezultat 1:2.

Siniša Anđelković in Aljaž Struna bosta s Palermom gostila Lazio.

Za aktualne rezultate kliknite na 32. krog.