13. 2. 2008,
7.48

Sreda, 13. 2. 2008, 7.48

HSV in Brečko do lepe prednosti

Med tednom so bile prve tekme šestnajstine finala nogometnega pokala UEFA. HSV Miša Brečka (vstopil v 86. minuti) je v gosteh ugnal Zürich, Bayern pa je remiziral pri Aberdeenu.

Najvišji zmago v sredo sta zabeležila Werder, ki je v Bremnu premagal Brago, Marseille pa je bil prav tako s 3:0 boljši od Spartaka iz Moskve. Dan kasneje se je uvodno srečanje v Aberdeenu končalo brez zmagovalca. Bayern München je dvakrat lovil prednost in na koncu ostal neporažen.

Nemški HSV Miša Brečka se v šestnajstini finala meri z Zürichom. V Švici so bili s 3:1 uspešnejši gostje, priložnost pa je v 86. minuti dočakal tudi slovenski reprezentant. Povratna tekma bo odigrana 21. februarja v Hamburgu. V primeru skupne zmage se bo HSV v osmini finala pomeril z boljšim iz dvoboja med turškim Galatasarayem in nemškim Bayerjem iz Leverkusna.