12.41

8 let, 5 mesecev

Nedelja, 9. 11. 2008, 12.41

Gliha: Tekmo smo zapravili v prvem polčasu

Nogometaši Mik CM Celja so proti Gorici vknjižili še tretji zaporedni komplet točk na domačem igrišču, pa čeprav so morali zanj, ob slabši predstavi v drugem polčasu, trepetati prav do zadnjih sekund.

Primož Gliha, trener HIT-a Gorice: ˝Obe moštvi sta pokazali, da lahko tudi v Sloveniji igramo dober nogomet. Tekmo smo zapravili v prvem delu, ko nam je sodnik razveljavil zadetek. Zaupam njegovi odločitvi, še posebej ker se je težko odločiti v trenutku. Gledalci pred televizijskimi sprejemniki pa si lahko o situaciji ustvarijo svoje mnenje.˝

Slaviša Stojanovič, trener MIK CM Celja: ˝Strinjam se s predhodnikom, obe ekipi sta prikazali dober nogomet. Nisem zadovoljen, potem ko si uspemo zakomplicirati že dobljeno tekmo in skupaj z gledalci trepetamo do zadnjih minut. Na koncu smo imeli tudi nekaj sreče, vendar smo si zmago zaslužili.. Pri 3:1 je Chacani žogo z golove črte ˝splel˝ goriški branilec. Pozna se nam odsotnost vezistov, ko na klopu nimam primerne zamenjave zanje. Menjava Močiča? Nogometaš jo je zaradi bolečin v nogi zahteval sam. To je na tako težkem igrišču nekaj normalnega.˝