Saint Etienne Robert Berić PSG francosko prvenstvo

Nedelja, 23. 4. 2017, 23.21

Francosko prvenstvo, 34. krog

Berića navijaški vdor ni zmotil, Monaco spet na vrhu

Robert Berić | Foto Reuters

V 34. krogu francoskega prvenstva je St. Etienne z zadetkom Roberta Berića pred praznimi tribunami z 1:1 remiziral z Rennesom. Zanimivo je bilo na večerni tekmi, na kateri je Monaco zmagal še šestič zapored in spet prevzel prvo mesto. Po zmagi z 2:1 nad Lyonom ima enako število točk kot prvak PSG, ki je v soboto brez težav premagal Montpellier (2:0), a tekmo manj.

Tekma med St. Etiennom in Rennesom, ki je potekala pred praznimi tribunami, je bila zaradi vdora domačih navijačev na štadion v prvem polčasu nekaj časa prekinjena prekinjena. A Berića "obisk" ni zmotil. V 40. minuti je gostitelje popeljal v vodstvo z 1:0, a že po petih minutah so gostje izenačili na 1:1, kar je bil tudi končni rezultat.

Zadetek Roberta Berića:

Monaco je z zadetkoma Radamela Falcaa in najstnika Kyliana Mbappeja z 2:1 premagal Lyon in s šesto zaporedno zmago spet skočil na prvo mesto lestvice.

Monaco je spet na vrhu francoskega prvenstva. | Foto: Reuters Monaco je spet na vrhu francoskega prvenstva. Foto: Reuters

Denis Petrić je v soboto z Angersom izgubil pri Dijonu (2:3). Slovenskega vratarja ni bilo niti na klopi gostov.

V petek je Nancy remiziral z Marseillom (0:0).