26. 8. 2018,
23.32

5 let, 7 mesecev

Thermometer Blue 0,07

francosko prvenstvo Robert Berić PSG Neymar Kylian Mbappe Kylian Mbappe Rene Krhin Denis Petrić Jan Repas

Nedelja, 26. 8. 2018, 23.32

Francosko prvenstvo, 3. krog

Petrićevi brez možnosti, Bordeaux spotaknil Monaco

Lille | Nogometaši Lilla so s 3:0 odpravili zadnji Guingamp, Radamel Falcao (na tleh) pa je z Monacom izgubil pri Bordeauxu. | Foto Reuters

Na uvodni nedeljski tekmi tretjega kroga francoskega prvenstva je Guingamp Denisa Petrića, ki je tekmo spremljal s klopi, izgubil pri Lillu (0:3). Bordeaux je pred domačimi gledalci Monacu zadal prvi poraz in vknjižil prvo zmago.

Prvak PSG ima stoodstotni izkupiček tudi po tretjem prvenstvenem krogu nove sezone prve francoske lige. Z goli zvezdniških napadalcev Kyliana Mbappeja, Edinsona Cavanija in Neymarja je Angers v soboto premagal s 3:1. Igrala sta tudi dva slovenska nogometaša.

Nantes Reneja Krhina je gostil Caen Jana Repasa. Tekma se je končala brez zmagovalca (1:1), Rene Krhin je igral vseh devetdeset minut. St. Etiennne, pri katerem se je med kandidati za nastop po poškodbi spet pojavil Robert Berić, se je mudil pri Montpellieru. Tekma se je končala brez zadetkov, Berić pa je v igro vstopil v 86. minuti.