Rene Krhin Robert Berić Denis Petrić Jan Repas francosko prvenstvo

Saint Etienne brez Berića do točke

1

Neymar | PSG se je brez težav veselil druge zmage v sezoni. | Foto Getty Images

PSG se je brez težav veselil druge zmage v sezoni.

V 2. krogu francoskega prvenstva je PSG po preobratu v drugem polčasu prišel do zmage s 3:1 nad Guingampom, pri katerem slovenskega vratarja Denisa Petrića ni bilo niti na klopi. Rene Krhin je pri porazi z 0:2 v gosteh pri Dijonu igral od 82. minute. Jana Repasa ni bilo niti na klopi Caena, ki je doma z 1:1 remiziral proti Nici. Saint Etienne je brez še vedno poškodovanega Roberta Berića v Strasbourgu igral neodločeno (1:1).