Rene Krhin Lyon PSG francoski ligaški pokal

Sreda, 19. 12. 2018, 23.05

Francoski ligaški pokal, osmina finala

PSG in Lyon dobila družbo v četrtfinalu ligaškega pokala

Abdoulay Diaby | PSG je z zmagovitim golom rešil Abdoulay Diaby. | Foto Getty Images

PSG je z zmagovitim golom rešil Abdoulay Diaby.

V Franciji so bile odigrane tekme osmine finala ligaškega pokala. Prvi favorit za zmago PSG je že v torek v gosteh težje od pričakovanega premagal Orleans z 2:1, Lyon, drugi francoski predstavnik, ki se je v ligi prvakov v tej sezoni prebil med 16 najboljših, pa je bil danes boljši od Amiensa (3:2). In kdo vse se je še uvrstil v četrtfinale?

Na uvodni tekmi osmine finala francoskega ligaškega pokala je PSG s težavo, z golom v 81. minuti, z 2:1 premagal drugoligaša Orleans. Nantes Reneja Krhina, ki  je v igro vstopil v 86. minuti, je izgubil proti Rennesu, Guingamp Denisa Petrića se je mudil v Nici, kjer so odločale enajstmetrovke ...