14.36

8 let, 5 mesecev

Četrtek, 27. 12. 2007, 14.36

Evrogol Korena proti Bristolu

Slovenska reprezentanta Robert Koren in Boštjan Cesar sta v sredo v derbiju 24. kroga druge angleške lige pomagala West Browmich Albionu do zmage nad klubom Bristol City s 4:1.

''Baggies'' so ponovno na vrhu razpredelnice v drugi angleški nogometni ligi. Klub iz predmestja Birminghama ima po 24 odigranih srečanjih v tekmovanju ''Coca-Cola Championship'' enako število točk (44), a tudi boljšo razliko v zadetkih (51:29 proti 39:30) od Watforda, ki je v sredo pred domačimi gledalci le remiziral proti Cardiffu in predal prvo mesto ''črno-belim''. Slednji so brez težav odpravili Bristol City. Robert Koren in Boštjan Cesar sta odigrala vseh 90 minut, nekdanji nogometaš Celja in Lilleströma pa je v 67. minuti spravil na noge 27.340 gledalcev z izjemnim strelom iz velike razdalje, ki je končal izza hrbta vratarja gostov. West Bromwich Albion se bo v soboto pomeril s Scunthorpom.