Nedelja, 26. 3. 2017, 18.51

DRUGA LIGA, 18. KROG

Triglavani obdržali prednost pred Dobljani

Triglav Kranj | Foto Žiga Zupan/Sportida

Nogometaši kranjskega Triglava so naredili nov korak proti prvoligaški konkurenci. Z golom Luke Majcna v 65. minuti so v 18. krogu 2. SNL slavili v gosteh pri Brdih in obdržali devet točk naskoka pred Roltek Dobom.

Dobljani so se veselili zmage z 2:1 na gostovanju na Ptuju in imajo zdaj šest točk naskoka pred tretjeuvrščenimi Ankaran Hrvatini, ki so v Dekanih nepričakovano izgubili proti Krki z 1:2. Četrti so Brežičani, ko so kar s 4:1 odpravili Farmtech Veržej.

Druga liga, 18. krog:

Nedelja, 26. marec:
Brda : Triglav Kranj 0:1 (0:0)
Majcen 65.

Drava : Roltek Dob 1:2 (1:1)
Križan 10.; Mirtič 18., Kunstelj 62.

Brežice Terme Čatež : Farmtech Veržej 4:1 (1:0)
Turković 27., 54., 83., Hamzagić 92.; Trstenjak 70.

10. Zavrč                            9  -   5

* Zavrč je izstopil iz tekmovanja, zato se priznavajo le njegovi rezultati v prvi tretjini sezone.