17.59

8 let, 8 mesecev

Sobota, 15. 3. 2008, 17.59

Domžale : Maribor

V 23. krogu nogometne PrveLige Telekom Slovenije so branilci naslova iz Domžal gostili Maribor. Tekmo se je končala brez zmagovalca (0:0).

Potek dogodkov:

90' Gledalci po 90 minutah niso videli zadetkov. Ekipi sta si tako razdelili po točko, Domžalčani pa še naprej ostajajo prepričljivo na vrhu.

90' Domžalčani so opravili še tretjo menjavo. Namesto daria Zahore je vstopil Darko Zec.

90' Prvo spremembo v enajsterici gosotov je naredil tudi Branko Horjak. Namesto Tavaresa je pri Mariboru vstopil Dragan Jelič.

81' Le nekaj trenutkov kasneje pa so domači ostali brez Danijela Breziča. Prekmurec je namreč v borbi z Zoranom Pavlovičem odnesel krajšo in sodnik mu je pokazal še drugi rumeni in hkrati izključujoči rdeči karton.

78' Druga sprememba pri državnih prvakih. Alen Čoralić, ki je k Domžalam posojen s strani Interblocka, je vstopil namesto napadalca Dražena Žežlja.

63' Prva menjava na tekmi. Slaviša Stojanovič je Jankovića zamenjal z napadalcem Borutom Semlerjem, za katerega je to prvi nastop v dresu Domžal pred navijači "rumeno-modrih".

58' Rumeni karton za slovenskega reprezentanta pri Mariborčanih, Reneja Mihelilča.

56' Nekdanji nogometaš "vijoličastih" Danijel Brezič je nekoliko nepazljivo stopil na nogo Niltonu in prejel rumeni karton.

46' Začetek drugega polčasa.

45' Sodnik je odpiskal konec prvega polčasa. Spremljali smo lahko dinamičnih 45 minut. Približno 2000 gledalcev v domžalskem Športnem parku pa zadetkov ni videlo. Nekoliko lepše priložnosti so imeli gostujoči nogometaši.

22' Nova rumena kazen na tekmi. Tokrat se je v beležki sodnika Krajnca znašel napadalec Domžal, Dražen Žeželj.

10' Prvi rumeni karton tudi za domače nogometaše. Prislužil si ga je Siniša Janković.

2' Rumeni karton Fileković (Maribor)

Glavni sodnik Robert Krajnc je dal znak za začetek tekme. S sredine igrišče so prvi krenili nogometaši Maribora.