13.48

6 let, 7 mesecev

Četrtek, 22. 11. 2007, 13.48

Derbi ni dal zmagovalca

Derbi uvodnega kroga nove sezone v PrviLigi Telekom Slovenije med HiT Gorico in Domžalami ni dal zmagovalca.

Edini gol na petkovi tekmi je z bele točke v 92. minuti dosegel novinec v ljubljanskem moštvu, Ermin Rakovič, in četa Dragana Skočićaje tako sezono začela s prvimi tremi točkami.

V soboto je bila na sporedu druga tekma prvenstva, nogometaši MIK CM Celja so v areni Petrol gostili ajdovsko Primorje Bojana Prašnikarja in ga premagali z 2:1.

V nedeljo je Drava v štajerskem derbiju gostila Maribor, ki se je očitno pobral po neugodnem porazu v pokalu Intertoto. Medtem je Koper na Bonifiki prepričljivo ugnal novopečenega prvoligaša, Livarja iz Ivančne Gorice.

V Novi Gorici sta se pomerila najboljši ekipi zadnjega obdobja slovenskega klubskega nogometa. Gostje iz Domžal so povedli, potem ko je Komelj pokopal lastnega vratarja, končni rezultat pa je s pravim evrogolom postavil Enes Demirović, ki je v 66. minuti domačinom zagotovil točko. Srečanje med Hit Gorico in Domžalami ste si lahko ogledali na SiOL TV (Planet) in Sportalu.

O tem lahko debatirate tudi na Forumu ...