19. 8. 2008,
18.28

Torek, 19. 8. 2008, 18.28

Angleži premočni za Kavčičevo četo

Mlada slovenska reprezentanca se je v prijateljskem srečanju udarila z angleškimi vrstniki. Slednji so bili premočni, saj so na domačih tleh zmagali z 2:1.

Mladi slovenski upi, ki jim že nekaj mesecev poveljuje selektor Tomaž Kavčič, so se v Hull Cityju skušali zoperstaviti mladi reprezentanci Anglije. Neuspešno, saj so bili mladi Angleži boljši. Potem ko so slovenski igralci že v 12. minuti po zadetku novogoriškega napadalca Etiena Velikonje prišli v vodstvo, sta popoln preobrat zrežirala Micah Richards, zvezdnik Manchester Cityja, in član Newcastla, James Milner. Kavčičevi izbranci so srečanje končali z igralcem manj, saj je bil v drugem polčasu izključen Nejc Pečnik. Mlada reprezentanca do 21 let je pod taktirko Kavčiča, potem ko je 26. marca visoko, z 0:4, izgubila z Rusi, vknjižila že drugi zaporedni poraz.