17. 3. 2019,
19.41

5 let, 1 mesec

Thermometer Blue 0,05

angleško prvenstvo Jon Gorenc Stanković Leicester City Newcastle United Chelsea Liverpool

Nedelja, 17. 3. 2019, 19.41

Angleško prvenstvo, 31. krog

Liverpool se je spet rešil, hud spodrsljaj Chelseaja #video

James Milner | James Milner je izkoristil enajstmetrovko in Liverpool popeljal do nove zmage. | Foto Reuters

James Milner je izkoristil enajstmetrovko in Liverpool popeljal do nove zmage.

V Angliji je bilo ta konec tedna vse v znamenju četrtfinalnih bojev v pokalu FA vseeno pa nekaj tekem potekalo tudi v premier ligi. Liverpool je po trilerju prišel do nove zmage. Fulham je do izenačenja popeljal nekdanji napadalec rdečih Ryan Babel, a je le nekaj minut kasneje Liverpool povedel po malce sumljivo dosojeni enajstmetrovki. To je v zadetek pretopil James Milner. Everton je z 2:0 premagal Chelsea in jih v boju za vodilno četverico postavil v nezavidljiv položaj.

Mane je naprej zadel za vodstvo, nato pa takole izsilil strel z bele točke:

V sobota je West Ham po zaostanku z 1:3 in preobratu s 4:3 odpravil že odpisani Huddersfield Jona Gorenca Stankovića, ki je odigral vseh 90 minut.

Leicester je premagal Burnley, Bournemouth in Newcastle pa sta se razšla brez zmagovalca (2:2).