Liverpool se je spet rešil, hud spodrsljaj Chelseaja #video

0,05

termometer

James Milner
James Milner je izkoristil enajstmetrovko in Liverpool popeljal do nove zmage. Foto: Reuters

V Angliji je bilo ta konec tedna vse v znamenju četrtfinalnih bojev v pokalu FA vseeno pa nekaj tekem potekalo tudi v premier ligi. Liverpool je po trilerju prišel do nove zmage. Fulham je do izenačenja popeljal nekdanji napadalec rdečih Ryan Babel, a je le nekaj minut kasneje Liverpool povedel po malce sumljivo dosojeni enajstmetrovki. To je v zadetek pretopil James Milner. Everton je z 2:0 premagal Chelsea in jih v boju za vodilno četverico postavil v nezavidljiv položaj.

Mane je naprej zadel za vodstvo, nato pa takole izsilil strel z bele točke:

V sobota je West Ham po zaostanku z 1:3 in preobratu s 4:3 odpravil že odpisani Huddersfield Jona Gorenca Stankovića, ki je odigral vseh 90 minut.

Leicester je premagal Burnley, Bournemouth in Newcastle pa sta se razšla brez zmagovalca (2:2).