13.56

8 let, 2 meseca

Sreda, 28. 11. 2007, 13.56

Ajdovci rešili čast gostiteljev

Primorje je v nedeljo ugnalo Livar s 4:2 in kot edino moštvo v 14. krogu PrveLige Telekom Slovenije izkoristilo prednost domačega igrišča.

Izbranci Darka Milaniča so v uvodni tekmi 14. kroga PrveLige Telekom Slovenije ugnali MIK CM Celje. V petek so v areni Petrol zmagali z 2:0. V soboto ste lahko na SiOL TV (sedmi kanal - Planet TV) in Sportalu v neposrednem prenosu ogledali derbi med Mariborom in Domžalami. Odločilni gol je padel ob koncu prvega polčasa, zabil pa ga je Hrvat Dario Zahora, ki se je v tej sezoni že dvanajstič vpisal med strelce in je najbolj učinkoviti igralec lige. Nafta je v Lendavi gostila Dravo Milana Djuričića in remizirala z 1:1, z neodločenim izidom pa sta se v Ljubljani razšla tudi Interblock in Koper. Izbranci Dragana Skočića so zadetek dobili v zadnjih minutah, pri Ljubljančanih pa je blestel Alen Čoralič. V zadnjem srečanju kroga je Primorje pred domačimi gledalci ugnalo na dno prikovani Livar. Dva zadetka je dosegel Mitja Zatkovič.