20.53

Union Olimpija liga ABA Cedevita

Nedelja, 2. 3. 2014, 20.53

Še ena slaba predstava košarkarjev Olimpije

Košarkarji Uniona Olimpije so v 22. krogu lige Aba izgubili s Cedevito s 60:75 (17:28, 30:47, 45:61).

Košarkarji Uniona Olimpije nadaljujejo slabe predstave. Od hudega poraza v finalu slovenskega pokala proti Krki 8. februarja so Ljubljančani zabeležili le eno zmago - doma proti madžarskemu Szolnokiju - ter bili štirikrat poraženi, po dvakrat v ligi Aba in evropskem pokalu.

Tokrat so bili zmaji brez kakršnih koli možnosti proti Cedeviti, ki je že v uvodnih minutah srečanja rešila vse dvome o zmagovalcu, nato pa imela nekoliko težji trening. S tekmecem se je na trenutke prav poigravala, ga osmešila in če bi njen trener Jasmin Repeša zahteval angažirano igro vseh štirideset minut, bi se zeleno-beli vrnili v Ljubljano z zelo visokim porazom.

Pozitivno oceno sta na koncu dobila le Alen Omić z 20 točkami in 10 skoki ter Dino Murić z 18 točkami in 7 skoki.

Več kot očitno je, da je košarkarjem Uniona Olimpije v zadnjem času povsem popustila zbranost in motivacija, tako da igralci komaj čakajo zaključek regionalnega tekmovanja. Do tedaj bodo morali igrati še s Partizanom in Krko v Stožicah ter z Mega Vizuro in Zadrom v gosteh.