Petek,
31. 12. 2010,
13.32

Osveženo pred

9 let, 3 mesece

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3

Natisni članek

Natisni članek

Petek, 31. 12. 2010, 13.32

9 let, 3 mesece

Pri Šentjurju bodo še močnejši

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3
Pri Šentjurju so si v tej sezoni državnega prvenstva za cilj zadali uvrstitev v končnico. Trenutno kaže, da jim bo to tudi uspelo, v nadaljevanju pa bodo močnejši za centra.

Šentjur je po polovici rednega dela sezone na pozitivnem učinku, saj je zbral pet zmag in štiri poraze. To ga z enakim izkupičkom kot Hopse uvršča na želeno šesto mesto, ki vodi v končnico, ob tem pa ima dve zmagi prednosti pred Mariborčani. "Moti me le, ker je premalo tekem v tej sezoni. To je težava. Sicer je stanje na lestvici pričakovano. Ker smo prve tri tekme zmagali, lahko rečem, da nam manjka ena zmaga, vendar do konca je še dovolj tekem, da to popravimo in se prepričljivo prebijemo v ligo za prvaka. Ekipe so izenačene in ni pomembno s katerega mesta se podaš v zaključni del prvenstva," je povedal trener Šentjurja.

Glede igralskega kadra je največja pomanjkljivost na položaju centra, zato so dejavni na tem področju. "Ne bi kaj dosti govoril, ampak prizadevamo si naše vrste okrepiti s centrom. Nedavno se nismo uspeli dogovoriti z enim košarkarjem, zato se že pogovarjamo z drugim in upam, da nas bo okrepil. Imamo še nekaj pomanjkljivosti, vendar jih bomo popravljali s treningi," je še razkril Novakovič.