10.03

Litva Latvija

Nedelja, 21. 8. 2011, 10.03

Litvi sosedski derbi z Latvijo

Po porazu z Rusijo so gostitelji evropskega prvenstva v košarki odigrali še eno pripravljalno tekmo. Tokrat so jim bili nasproti Latvijci, ki so del tekme držali stik z Litovci.

Že v prvi četrtini so se Litovci strelsko razleteli, saj so dosegli kar 26 točk, vendar so se Latvijci dobro držali ter imeli celo vodstvo pri rezultatu 34:29. Nato je sledil delni izid Litve z 19:9, ki je po prvem polčasu vodila s 53:38, kar je bil znak, da se bodo nove zmage veselili gostitelji evropskega prvenstva – slednje se bo začelo čez natanko deset dni.