Sreda, 30. 3. 2022, 0.12

2 leti

EVROLIGA, zaostale tekme 21. in 30. kroga

Šiško praznih rok v Milanu

Žan Mark Šiško | Žan Mark Šiško je v Milanu naletel na premočnega tekmeca. | Foto Guliverimage

Žan Mark Šiško je v Milanu naletel na premočnega tekmeca.

Košarkarji Bayerna iz Münchna so na današnji zaostali tekmi 30. kroga evrolige v Milanu izgubili proti Armaniju s 77:84. Slovenski košarkar v dresu nemške zasedbe Žan Mark Šiško je v 27:19 minute dosegel pet točk, šest podaj in pobral dve žogi pod obema obročema.

V torek sta bili na sporedu še dve zaostali tekmi 21. kroga, obe sta se končali z zmagama gostujočih ekip. Maccabi iz Tel Aviva je v Atenah ukanil Panathinaikos s 95:83, nemška Alba iz Berlina pa je bila v Istanbulu boljša od Fenerbahčeja s 66:57.

Evroliga, zaostale tekme:

30. krog:
Torek, 29. marec:
Armani Milano : Bayern München 84:77
Shields 22, Melli in Hall 11; Lučić 26, Jaramaz 14, Šiško 5 (met za dve 1/1, met za tri 1/2), 6 as., 2 sk., 2 ukr. žogi v 27 minutah