7 let, 12 mesecev

Goran Dragić Goran Dragić Phoenix Suns Los Angeles Clippers Los Angeles Lakers Brooklyn Nets

Nedelja, 24. 11. 2013, 20.46

Dragić ob izvrstni igri še rešitelj Phoenixa (video)

Moštvo Phoenix Suns odlično igra v tej sezoni. Veliko zaslug za dobre rezultate je treba pripisati tudi Slovencu Goranu Dragiću, ki je pri zmagi nad Orlandom vzel v končnici vajeti v svoje roke.

Phoenix je v zadnji četrtini vodil že z 88:74, ko se je vse skupaj zaustavilo. Ob odsotnosti prvega organizatorja igre Gorana Dragića se je Orlando vsega tri minute in pol pred koncem vrnil na 90:93.

Takrat je na sceno stopil Gogi, ki je najprej podal za 97:92, nato pa zadel sedem zaporednih točk Phoenixa za vodstvo s 104:92, kar je pomenilo sedmo zmago Sonc v tej sezoni. Ob novem uspehu Phoenixa se je lahko slovenski reprezentant pohvalil z dvojnim dvojčkom. Tekmo je namreč končal pri 20 točkah in kar 13 podajah. Zagotovo pa se bo znašla njegova podaja in zabijanje Geralda Greena v najboljših akcijah dneva. Poglejte si jo v spodnjih vrhuncih tekme.