Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Volitve 2026

Petek,
9. 7. 2010,
11.29

Osveženo pred

9 let, 11 mesecev

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3

Natisni članek

Natisni članek

Petek, 9. 7. 2010, 11.29

9 let, 11 mesecev

Pester pripravljalni program za Železarje

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue Green 3
Hokejiste Acroni Jesenic v pripravah na novo sezono čaka deset prijateljskih tekem, udeležili se bodo tradicionalne Poletne lige na Bledu, zanimivega turnirja v Zagrebu in dvodnevne turneje po Švici.

Konec junija so Železarji zaključili spomladanske priprave, ki sta jih vodila Dejan Varl in kondicijski trener Darko Prusnik, trenutno pa so na dopustu, a individualno vadijo po predpisanem programu. Ekipa se bo zopet zbrala ob koncu meseca julija, 2. avgusta pa naj bi bila v jeseniški dvorani Podmežakla že nared tudi ledena ploskev in začele se bodo resne priprave na sezono 2010/11.

Pred začetkom lige EBEL, ki se začne 10. septembra, Jeseničane čaka deset pripravljalnih tekem. Za uvod v sezono se bodo slovenski prvaki udeležili tradicionalne Poletne lige na Bledu (od 19. do 21. avgusta), nato jih čaka dvodnevna turneja v Švici, kjer se bodo pomerili s podprvakom švicarske druge nacionalne lige, moštvom EHC Visp ter Metallurgom iz Novokuznjecka, ki je v močni ruski ligi KHL lani zasedel zadnje mesto. Konec avgusta in v začetku septembra se bodo Jeseničani pomerili z italijanskim prvoligašem Brunicom, od 3. do 5. septembra pa se bodo udeležili turnirja v Zagrebu, na katerem bosta poleg domačega Medveščaka sodelovala še "ebelligaša" Celovec in Beljak.

Ne spreglejte