liga NHL hokej Tampa Bay Lightning Florida Panthers New York Islanders Boston Bruins

Torek, 8. 11. 2016, 7.15

Liga NHL, 7. november

Bitka za Florido Panterjem

Florida Panthers | Foto Reuters

Hokejisti Bostona so se v noči na torek proti Buffalo vrnili na zmagovalne tirnice. V ligi NHL je "obračun za Florido" pripadel Florida Panthers.

Hokejisti Florida Panthers so v Sunrisu povedli že v četrti minuti, ko je bil uspešen Kanadčan Jonathan Marchessault. Minimalno vodstvo so držali vse do začetka zadnje tretjine, ko je gol za izenačenje 1:1 zadel Čeh Ondrej Palat. Kazalo je že na podaljšek, a sta v zadnjih petih minutah Kanadčana Reilly Smith in Derek MacKenzie poskrbela, da je zmaga ostala doma.

Anže Kopitar in soigralci LA Kings so bili ponoči prosti, v prihodnjih dneh pa jih čaka peklenski ritem gostovanj, ki jih bodo v noči na sredo začeli v Torontu.

4. Anaheim    13 – 14

5. Minnesota    11 – 13

6. San Jose    12 – 12

7. Los Angeles  (Anže Kopitar)  12 – 12

8. Dallas    12 – 11

9. Winnipeg    13 – 11

10. Calgary    14 – 11

11. Colorado    11 – 10

12.  Nashville    11 – 9

13. Vancouver    13 – 9