Srdjan Cvjetović

Torek,
16. 4. 2013,
9.16

Osveženo pred

9 let

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1

Natisni članek

Natisni članek

Torek, 16. 4. 2013, 9.16

9 let

Danes v Kranju, jutri in v četrtek v Velenju

Srdjan Cvjetović

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1
V petek in soboto bodo dnevi LTE potekali v Telekomovem centru v Kopru, prihodnji teden pa jih bodo gostili v Novem mestu, Trbovljah in na Ptuju.

Dneve LTE bodo sklenili 14. maja, njihov namen pa je uporabnikom približati osebno izkušnjo omrežja in ponudbe Mobitel LTE/4G, katere poglavitna prednost je najhitrejši mobilni prenos podatkov. Dneve LTE so že uspešno izpeljali v Ljubljani, Mariboru in Celju, so še sporočili iz Telekoma Slovenije.

Komercialna ponudba Mobitel LTE/4G, ki gradi na istoimenskem najzmogljivejšem mobilnem omrežju, je uporabnikom mobilnih storitev Telekoma Slovenije na voljo od 21. marca kot dodatna storitev v okviru obstoječega naročniškega razmerja ali kot podatkovni paket Internet LTE/4G ali Internet LTE/4G poslovni. Posebnost ponudbe Mobitel LTE/4G je, da z uporabo mobilnega omrežja nove generacije, ki omogoča bistveno višje prenosne hitrosti in zmogljivosti, nadgrajuje uporabniško izkušnjo multimedijskih in interaktivnih storitev, kot so prenos videoposnetkov visoke ločljivosti in 3D-vsebin, ter izjemno zmogljivo mobilno širokopasovno povezljivost, ki je ključna za storitve v oblaku, M2M (machine-to-machine), on-line gaming in Internet stvari (Internet of Things), pojasnjujejo v Telekomu Slovenije. Prepričani so, da bodo vsi uporabniki, tudi tisti, ki se tehnologijam ne posvečajo v veliki meri, opazili bistveno hitrejše delovanje aplikacij ter boljšo odzivnost mobilnih naprav, ki v ničemer ne zaostaja za uporabniško izkušnjo pri uporabi telekomunikacijskih storitev prek kabelske povezave na osebnem računalniku.