SiolNET. Trendi Svet znanih
  • Messenger
  • Messenger

Znane Slovenke in materinski dan: Čisto okej je, če rečem, da sem utrujena #foto #video

1,49

termometer

Znane slovenske mamice so se vsaka na svoj način spomnile današnjega materinskega dneva.

Komentarji

5

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• stranca1 / 25.03.2019. ob 11:29

Je Dremeljca tudi mati? A ni ona moški?

• asmodis1 / 25.03.2019. ob 12:00

Kaj pa tiste matere ,ki niso znane in kljub temu so pridne in delovne tiste si ne zaslužijo biti tudi enkrat v javnosti ?

• izbrisani / 25.03.2019. ob 19:10

Kakšna neverjetna propaganda spremljana z ideološko spremljavo "mnenjskih vodij" in zloraba materinstva za feministične cilje. Jaz sem tudi "utrujen,", ko gledam ves ta feminističen teater z zlorabo otrok je pa ta zadeva ša dodatno nagnusna...

• darja24 / 25.03.2019. ob 18:21

Katarina Kresal na tv slo pravi: "materinski dan smo uvozili iz ZDA" Tovarišica,ta dan se je pri nas praznoval še pred vzponom komunizma. 8. marec pa je produkt le-tega. Potvarjanje je v genih antikristov,ni kaj.

• cuota / 25.03.2019. ob 12:47

Nobenega problema ne vidim,če ženska reče da je utrujena,dokler ni ta stavek zlorabljen...

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.