SiolNET. Sportal Košarka
  • Messenger
  • Messenger
Nekaj podvigov, zaradi katerih je postal novinec leta v ligi NBA

Zakaj je Luka Dončić tako prepričljivo pometel s konkurenco?

5,75

termometer

Luka Dončić je zelo prepričljivo osvojil nagrado za najboljšega novinca v ligi NBA. Zbral je 496 od možnih 500 točk. Kar 98 od 100 glasovalcev ga je postavilo na prvo mesto. Dva sta bila prepričana, da je boljši Trae Young. Nabrali smo nekaj odgovorov na vprašanje, zakaj je komaj 20-letni slovenski košarkarski zvezdnik tako prepričljivo pometel s konkurenco.

Komentarji

5

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• kike / 26.06.2019. ob 07:13

King, daj še enekrat preberi preden kaj napišeš. Lepo piše, da je bil deset DNI mlajši.....Negativec.....

• BPGC / 25.06.2019. ob 22:35

Bravo!

• Amaise / 27.06.2019. ob 11:53

Vseeno mi je, ali je Luka Mesec, ali pa Luka Lončič. Toliko mi pomenita kot lanski sneg.

• King98 / 27.06.2019. ob 00:43

Dragi KIKE. Moj komentar je bil kopiran iz novice in prilepljen v komentar. Dopisal sem le tisto glede osnovne šole. Če pa nisi tako inteligenten da bi pomislil na to da so v 12 urah ki so pretekle med najnima komentarjema popravili besedo pa nisem nič kriv. Lep pozdrav

• King98 / 25.06.2019. ob 19:11

Prvi trojni dvojček mu je uspel z 19 leti in 327 dnevi, s tem pa je postal drugi najmlajši košarkar v zgodovini lige NBA, ki mu je to uspelo. Markelle Fultz, ki je za tak podvig poskrbel sezono pred tem, je bil ob tem deset let mlajši. ... A košarkarje po novem v NBA dobivajo iz osnovnih šol?

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.