SiolNET. Posel danes Novice
  • Messenger
  • Messenger

Wizzair snubi Adrijine stevardese: mamljivo za mlade, za starejše ne toliko #video

4,79

termometer

Odpuščene stevardese Adrie Airways snubi madžarski nizkocenovni letalski prevoznik WizzAir. Če so še pred tednom dni obupane zapuščale delovna mesta na Adrii, so bile danes veliko boljše volje. Vseeno pa se razgovorov za nove službe niso udeležile v tako velikem številu, kot so pričakovali.

Komentarji

7

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• Zgodovinar_69 / 12.10.2019. ob 00:17

Če se pilotom Adrie drugje ponujajo 3x višje plače, potem pa res ni potrebe, da bi delali novo letalsko družbo. Pa če je samo nekaj mladih stevardes iz Adrie prišlo, potem res ni potrebe, da se glede Adria sekiramo, ker očitno imajo že druge ponudbe. Evo, dva tedna, pa je Adria pozabljena.

• miki.marli / 12.10.2019. ob 11:06

Ampak , za letalske mlade kelnarce pa res moramo poskrbeti....da ne pridejo iz forme..

• Jes / 12.10.2019. ob 09:43

Še ena AdriJa v naslovu, še en nepismen novinar. Kdo bo naslednji?

• taubi / 12.10.2019. ob 09:43

Ne samo nepismena, ampak tudi zafiksana, ker ji grejo samo mamila po glavi!!!

• lucijan.praprotnik@gmail.com / 13.10.2019. ob 19:37

Tudi jaz bi rad postal nekoč stevard na eni izmed letalskih družb kot npr Emirates ali pri QATAR AIRWAYS mogoče pa bi raje za začetek šel na kakšen nizkocenovni prevoznik

• lucijan.praprotnik@gmail.com / 13.10.2019. ob 19:36

Tudi jaz bi rad postal nekoč stevard na eni izmed letalskih družb kot npr. Emirates kjer drla moj bratranec ki je kapetan Emirates A380 ali pa pri QATAR AIRWAYS. Morda pa bi raje za začetek šel raje na en nizkocenovni prevoznik

• Robert5 / 12.10.2019. ob 08:04

Sogovornica je Sara ali Lara?

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.