SiolNET. Sportal Nogomet
  • Messenger
  • Messenger
Kolumna

Vsi s(m)o imeli prav, zgodil se je nogomet

8,20

termometer

Zakaj s(m)o imeli po dramatičnem razpletu sredine povratne tekme četrtfinala lige prvakov v Madridu prav tako tisti, ki s(mo)o na strani Reala, kot tudi vsi, ki s(m)o trdno prepričani, da je bil Juventus grdo okraden, ko je Michael Oliver v 93. minuti pokazal na enajstmetrovko, in zakaj je neizkušeni angleški sodnik naredil napako?

Komentarji

11

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• Urosss / 13.04.2018. ob 09:03

Pristaši Reala zadovoljno ugotavljajo, da je bila odločitev pravična. Vmes je morje takšnih, ki ne vedo, na katero stran bi se postavili. Butasta izjava. Velika večina ljudi, ki ve kaj je šport in se jim ni treba postaviti na nobeno stran, ve da je sodnik naredil najslabše kar je mogel v tem športu. Uničil tekmo in eno ekipo. Prave navijače Reala pa je pošteno sram.

• mare1962 / 13.04.2018. ob 06:57

Za Juve tega 1000% ne bi dosodil.

• kaslan / 13.04.2018. ob 07:24

Mare1962, imaš prav, v evropskih tekmovanjih ne. V Serie A 1000%.

• niceasmay / 13.04.2018. ob 09:39

Mimogrede, primerjava z Orebom ne zdrži, situacija je bila ravno obratna. Pogledal je stran in ni piskal, kar bi moral. Če bi zgoraj napisano držalo, bi se o njegovi neodločitvi govorilo par dni, potem bi se vse vrnilo v običajne tirnice. Pa se ni, s tistim trenutkom se je pokopal.

• Pasjeljubec / 13.04.2018. ob 08:14

Ne ti meni dajati Škode v rang Fiata in Renaulta!!!

• Dani1 / 13.04.2018. ob 14:50

Pristaši rela bojo pravl svoje medtem ko bodo pristaši juventusa svoje jaz osebno ne navijam za nobeno od ekip in po mojem mnenju tukaj ni bilo za 11 metrovko ker je lucas padal še predno se ga je benatia dotaknil, in kolikor sem gledal tekmo je benatia najprej zadel žogo šele potem se je dotaknil lucasa

• niceasmay / 13.04.2018. ob 09:38

Dober komentar, se pa absolutno ne strinjam z logiko, da bi moral Oliver odmahniti z roko ne glede na razglabljanja o upravičenosti, ali neupravičenosti dosojene enajstmetrovke. Z odločitvijo si je naredil ime sodnika, ki se ne boji in sodi kar misli, da je prav in ne, kar bi bilo v tistem trenutku za kogarkoli že bolj primerno. Glede na to, da sodniško organizacijo vodi Collina, Euefo pa Čeferin, sem prepričan, da bo kmalu v elitnem krogu evropskih sodnikov. Čas bo pokazal, kdo ima prav.

• pavel / 13.04.2018. ob 08:15

11 metrovka je bila,saj jo je dosodil--je pač tako videl,nekateri bi videli drugače---to je vse---torej je bila ker jo je dosodil vi pa debatirajte ali je bila ali ne---izvajala se je --torej ????? je bila

• Dani1 / 13.04.2018. ob 14:50

Pristaši rela bojo pravl svoje medtem ko bodo pristaši juventusa svoje jaz osebno ne navijam za nobeno od ekip in po mojem mnenju tukaj ni bilo za 11 metrovko ker je lucas padal še predno se ga je benatia dotaknil, in kolikor sem gledal tekmo je benatia najprej zadel žogo šele potem se je dotaknil lucasa

• cumpek / 13.04.2018. ob 07:40

Problem te zgodbice je, da se ni dotaknil žoge. Z desne je močno zamahnil, Lucasa je odbilo levo, žoga pa ni spremenila smeri. In še pred tem je z obema rokama odrinil Lucasa. Čisti penal. Zgodba, kako imamo vsi prav, le sodnik ne, pa je še bolj zgrešena.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.