SiolNET. Digisvet Novice
  • Messenger
  • Messenger

Turki iz Kalfata zatrjujejo, da je Boris Johnson – njihov!

1,30

termometer

Kakšnih sto kilometrov od Ankare v pokrajini Anadolija je vas Kalfat, kjer bodo, kot pravijo domačini, Borisa Johnsona vedno imeli za svojega, saj vleče poreklo ravno od tam.

Komentarji

5

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• stanly / 24.07.2019. ob 21:34

Turki so pozabili špvedati bistveno, vsi belopolti, modrooki in svetlolasi Turko so potomci janičarjev iz Balkana, tudi na ozemlju SLO so ugrabljali ženske za svoje potomstvo se in zajete otroke vzgojili v turke janičarje...

• stanly / 25.07.2019. ob 13:16

wolf, ti pa najprej preberi kaj iz SLO zgodovine in potem, če imaš kaj poguma in časti, se mi lahko samo ponižno opravičiš, za svoje bebaste žalivke...

• stranca1 / 25.07.2019. ob 10:27

Se vidi koliko so vredni Turki,ko se hvalijo s takšnim človekom.

• oltajmer / 26.07.2019. ob 07:41

Me samo zanima, kaj boste vsak dan po 2 x sporočali, kje se nahaja ta angleška prizadeta spaka....?

• Wolf / 24.07.2019. ob 23:10

Stanly, ti si čisto navaden rasist. In nacist. Aja, pa še fašist. Turki pa že niso nikogar ugrabljali, sploh pa ne žensk. Oni pa že niso takšni. Me prav zanima, kakšno laž si boš še izmislil: da so klali vse po vrsti, ali pa da so večkrat oblegali Dunaj.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.