SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

Kdo je združbi Kristijana Kamenika pomagal skrivati premoženje? #video

5,95

termometer

Kdo je najnovejša tarča tožilstva, ki ji hočejo odvzeti premoženje domnevno nezakonitega izvora? Kako je povezana s Kristijanom Kamenikom, ki zaradi preprodaje drog sedi v italijanskem zaporu?

Komentarji

9

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• frajgajst / 25.01.2019. ob 10:16

ustavno sodišče je ena navadna greznica, ki je na ta način legalizirala krajo..gospodarski kriminal in podobno..in sploh ne upošteva ustave..ta namreč v 155. členu omogoča retrogradno uporabo zakonov, če ne posegajo v pridobljene pravice..!! in tu ustavno sodišče sprašujem: SO KRAJA...GOSPODARSKI KRIMINAL..MAMILARSKI POSLI IN PODOBNO PRIDOBLJENE PRAVICE ALI KAJ..??? s to razveljavitvijo so VSE TO LEGALIZIRALI..!!

• MarkJurko / 25.01.2019. ob 10:34

Kdo sedi v ustavnem sodišču? Zaščitniki kriminala? ali zaščitniki pravice, morale in poštenja?

• ibego11 / 25.01.2019. ob 11:18

In ko tu berem, da mu že sodijo 20 let za en umor,sem se spomnil na mojo delo ko sem še delal,če bi jaz šraufo eno plato 20 let bi me v podjetju že davno na brcali in me vrgli iz strehe,Ti tumpeki pa še vedno dobivajo lepo plačo za nič.

• predsednik5 / 25.01.2019. ob 13:10

Če sodstvo,tožilstvo in policija ne izvršujejo ustave,konvnecije,sodbESČP itd pomeni,da gre za nepravno državo.Vprašati se moramo ali ni to komu v interesu.

• jankovi1 / 25.01.2019. ob 09:39

Padli naj bi postopki proti Janši, Lovšinu, družini Zagožen ... Do zdaj so umaknili deset tožb in eno pritožbo. "Skupna vrednost tožbenih zahtevkov, v katerih je bila tožba umaknjena, znaša 12,97 milijona evrov," so pojasnili. Samo Jankoviću pa odpisali 16 milijonov €

• jugo1948 / 25.01.2019. ob 12:41

Hvala bogu, da so zopet v igri Janša, Lovšin, Zagožen, Kangler! Zidar, Zemljaričev Janez, pa Jankovič...kot da niso in ne obstajajo! Super članek o Kameniku, kjer mu sporočajo, da takoj ko se vrne v SLO, lahko vloži tožbo in dvigne prihranke, ki mu jih bo država Slovenija podarila za čas, ko je bil na dopustu v Italiji.

• niagara1 / 25.01.2019. ob 17:43

novinarji dajte ,kaj napisati ,ce gre Slovenija po stopinjah Venezuele,se mi vidi zelo podobno.tudi tam so ljudi obarvali,razdelili napisite kaj slovenijo caka saj kar se tam dogaja ni nic lepega.

• Anaa / 25.01.2019. ob 14:22

Mogoče se bo z odhodom petokolonašice pred. US gospe Sovdat, le kaj spremenilo. In se bodo na tnalu končno znašli kriminalci, utajevalci in ne mi davkoplačevalci.

• zlatoc / 25.01.2019. ob 15:58

Uf... To je naše VRLO SODSTVO

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.