SiolNET. Trendi Zdravje
  • Messenger
  • Messenger

Tihi ubijalec, za katerega sploh ne veste, da ga imate

9,99

termometer

Visok krvni tlak ni nekaj, kar pride s starostjo in s čimer se ukvarjajo zgolj naše babice in dedki. Zaradi neprimerne prehrane, pomanjkanja gibanja in kajenja se lahko hipertenzija pojavi že prej, tudi pri mlajših. Zato je prav, da si krvni tlak vsi redno merimo in da z ustreznimi ukrepi skrbimo za dobrobit našega srčno-žilnega sistema.

Komentarji

6

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• antonio1xy@gmail.com / 13.10.2019. ob 21:11

brez sexa ni zdravja

• antonio1xy@gmail.com / 13.10.2019. ob 21:10

umetna hrana iz super marketov preveliko delat in dnevi brez sexa , to je glavno za zdravje vsk dan dober sex ne samo tri minuteto se mora dogajat par ur pa bodo vsi zdravi

• BorisD / 13.10.2019. ob 12:47

Jaz sem že nekajkrat računal na vašo iskrenost in točnost, pa sem še kar tu. Lažete, obljubljate brez veze !

• Koleraba / 13.10.2019. ob 16:47

@JES... vidiš, takim kot si ti, tem jaz direktno rečem butl. Kaj nekaj sučeš la*e o nečem o čemer nimaš pojma. Po mojem mnenju ni antibiotika ki ga še nisi sprobal, oz dobil predpisanega, kajne? Taki kot si ti, ste globoka žalost življenja. Pa brez zamere.

• Jes / 13.10.2019. ob 16:31

@grega14: Ne nekladaj, ker ti bo še kdo verjel.

• Grega14 / 13.10.2019. ob 13:16

visok pristisk je pomanjkanje magnezija....sok ali smoothie z zelene ga zniža v enem tednu. lp

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.