SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

"Svoji hčerki želim v Sloveniji ponuditi vse, česar sama nisem imela"

6,73

termometer

Maribel Rodriguez v življenju vsekakor ni bilo najlažje, a o vsem govori neobremenjeno. Iz Dominikanske republike je v Slovenijo prišla pred desetimi leti in tu našla svoj mir, dobila je hčerko, ki je letos prvošolka in ji je popolnoma spremenila življenje. Tudi zato, ker ima hčerka v Sloveniji več možnosti, da bo v življenju postala, kar želi, Maribel ostaja tu. "Življenje je kratko in nič ni za vedno," pravi in meni, da bi morali bolj ceniti zares pomembne stvari.

Komentarji

9

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• Abcd / 09.09.2018. ob 08:48

Maja, njena dodana vrednost je mogoče ta, da je tako srčna. Kar slovenci definitivno nismo in bi lahko bili - upam, da s tem koga naleze. Vsak človek ima dodano vrednost. Meni je prispevek lep. Ne glejmo na vse tako negativno.

• MajaKajza / 09.09.2018. ob 08:48

tudi jaz sem srcna oseba, samo da jaz delam po 10 ur, ker si ne morem privoscit, da so nasi otroci zrtev izgovorov.

• luci16 / 09.09.2018. ob 09:21

Saj so v Sloveniji tudi tovarne in lokali, pa kmetije in uradi.Ne vem zakaj hodijo ljudje v zahod delat,kaj praviš Maja?In kako se tem reče,astronavti?

• MajaKajza / 09.09.2018. ob 09:21

jaz sem odsla v tujino z vsemi papirji ki jih zahteva drzava gostiteljica in to na povabilo delodajalca. Moja dodana vrednost znasa v davku na dohodek in placilu vseh soc.transferjev.

• Grega / 09.09.2018. ob 09:51

Sami članki za ustvarjanje multikulturnosti ........ "Slovenska kri" in Slovenski človek bo samo še za izkoriščenje, da bo multikultura dobro živela na naših plečih ...... Poglejte po LJ, izbeglice, kako so moderno oblečeni ...... saj so lahko ko jih pedenamo spred in zad .....

• Metulj / 09.09.2018. ob 21:31

lep članek

• pavel / 09.09.2018. ob 14:13

v državi kjer živim bo ona svoji hčeri nudila vse---a se ji zdi da spada v to okolje ????

• boc / 09.09.2018. ob 08:36

Naj živi socialna država in vas naj obere do kosti.

• MajaKajza / 09.09.2018. ob 06:23

v celotnem prispevku neke migrantke ne prepoznam dodane vrednosti, zakaj je za Slovenijo ona pridobitev...ne nazadnje so v Dominikanski državi tudi lokali, kjer se najde delo.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.