SiolNET. Siol Plus Kolumne
  • Messenger
  • Messenger

Svet kapitala kot prvi korak k obnovi Dela

3,63

termometer

Jutri zjutraj bo založniška hiša Delo predstavila izid novega poslovnega časopisa. Svet kapitala bo v prihodnje tednik, ne zgolj mesečnik.

Komentarji

5

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• adora / 07.10.2016. ob 16:40

52 let smo ga brali.Najbolj radikaliziran pa je postal pod vašim vodstvom tudi z državnimi dotacijami.

• adora / 07.10.2016. ob 16:40

52 let smo ga brali.Najbolj radikaliziran pa je postal pod vašim vodstvom tudi z državnimi dotacijami.

• adora / 07.10.2016. ob 16:35

Pričakovana vsebina kolumne.Pozabili ste ,da osip naročnikov , se nadaljuje ,ja predvsem zaradi ne objektivnega poročanja.Bolje rečeno pristranskega poročanja.Bili smo naročeni na poročevalca nato na delo.pogrešamo ga a takega ne želimo brati.

• Juri / 09.10.2016. ob 14:54

Spoštovana gospa, morda spoštovani gospod, Adora, v drugem od vaših dveh komentarjev mi pripisujete nekakšne nadnaravne moči, ki jih, to vam zagotavljam, nimam. Seveda mi je na svoj način zelo žal, da Dela ne berete več, in ga obenem pogrešate, kot pravite v prvem komentarju. Vendarle sem mnenja, da ne kaže obupati nad branjem časopisov nasploh. Če ne gre drugače, jih lahko še naprej beremo, a jih pač vzamemo malce manj resno... Pozdrav, J. G.

• kernest / 05.10.2016. ob 12:40

Poleg kolhozništva še kapital na papirju :-) Neprecenljivo. A bodo isti redni kolumnisti kot v sobotnih prilogah ?

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.