SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

Sodnik Radonjić razkriva, kako deluje globoka država v sodstvu #video

6,68

termometer

Sodnik Zvjezdan Radonjić ima po 23 letih dovolj šikaniranja in pritiskov. Razkriva, da so v pravosodnih krogih nanj pritiskali že med sojenjem v zadevi Nović. Preberite, kako v slovenskem sodstvu deluje globoka država.

Komentarji

50

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• Bojan1955 / 27.09.2019. ob 09:04

Hudič je v tem, da o sodniških usodah odločajo sodniške komisije in enako je v policiji!

• amarita / 27.09.2019. ob 09:04

JUGOUDBOMAFIJA!!!

• Charly17 / 27.09.2019. ob 11:18

G.Radonjić potrjuje, kar je že Bertold Brecht rekel: če se nepravo spremeni v pravo (ali laž v resnico), je upor dolžnost. Mi ne rabimo delitev, mi rabimo poštene ljudi. da bo tudi resnica dobila pravico.

• mrdezan / 27.09.2019. ob 00:29

Janković: "Preiskava proti meni je politično motivirana!" Janša: "Preiskava proti meni je politično motivirana!" itd, itd, itd..... Skratka, nihče ne krade, nihče ni kriv, sami poštenjaki!

• amarita / 27.09.2019. ob 00:29

MRDEZAN, ja vsi kradejo...eni vec drugi manj...italijani imajo eno izrocilo katera pravi "L'OCCASIONE FA IL UOMO LADRO,E LA DONNA PUTANA!" prevedeno pravi slucaj naredi moskega za kradljivca,zeno za kurbo... med jankovicem in janso pa je razlika v tem da jansa ni znal povedati od kod njemu 210.000 evrov ( torej jih je zasluzil na crno)...jankovic tedaj pa ni znal povedati od kod 2.500.000 evrov...nato z prevarami so mu odpisali 16+29 MILIJONOV EVROV!!!

• uporabnik51 / 27.09.2019. ob 13:36

Tako kot še nikoli velja pregovor, da je še tako slab sporazum boljši od najboljše tožbe.

• JOZEJOZE / 27.09.2019. ob 15:22

Poglejte,kaj vse zmoremo,ko stopimo skupaj,pri zbiranju denarja za malega KRISA.Smo solidarni in zmagovalci.Uspešni smo tako v športu,kot tudi v gospodarstvu.TRETJA ( sodna veja) veja oblasti je gnezdo totalitarnega mišljenja in delovanja.Sodstvo je vir NEPOŠTENOSTI v tej državi in povsem brez nadzora in vpliva volilcev.Najprej so se javno spravili nad predsednika stranke,SEDAJ pa že na SODNIKA.To je ustrahovanje poštenih ljudi v sistemu.Vse stare kadre ven iz sodstva.

• Cugi / 27.09.2019. ob 10:56

Tisti trenutek, ko je oprostil Novića, je bilo jasno, da ga bodo žagali. Ko pa je še sam povedal o zakulisju, pa dvoma več ni bilo. Tako čistijo kučanove vrste.

• amarita / 27.09.2019. ob 10:56

CUGI, MILANCKOVI APARATCIKI...

• Cugi / 27.09.2019. ob 10:53

Groza

• januar / 27.09.2019. ob 10:52

nekaj časa sem mislil,da je Šarec pravi in bo naredil vsaj nekaj reda ,vsaj tako je začel ,sedaj pa vidim da je čisto navaden sluga starih sil,pravzaprav navadna uklonljiva šleva,ki so ga postavili strici postavili zato,da se ne bo nič spremenilo,šel bo po poti SMC T,J. V POZABO

• amarita / 27.09.2019. ob 10:52

JANUAR,vidim da tudi ti si zrtev levordece propagande,zvijac,in barabij kateri temu recejo samo...svinjarije...od pahora,bratuskove,cerarja in zdaj serpentinska imamo samo nesposobne marijonete samana iz murgl propalega komunista "plavi".. resitev je za Slovenijo samo LUSTRACIJA,in to lahko naredi samo DESNA VLADA JANEZA JANSE!!!!.

• Nikoniko1 / 18.10.2019. ob 10:54

ZOKI NEKA MA, je izjavila neka SODNICA. In to naj bi bilo naše sodstvo????

• Nikoniko1 / 18.10.2019. ob 10:53

Ja Slovenija premore kar dosti ljudi z integriteto, sam problem je ko nas državni mediji zasipajo, da so ravno ti ljudje barabe. Bravo sodnik.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.