SiolNET. Posel danes Novice
  • Messenger
  • Messenger

Revizorji: v Adrii zeva večdesetmilijonska luknja

3,86

termometer

Razkrivamo, kaj so revizorji odkrili pri preverjanju bilanc Adrie Airways in zakaj je naš največji letalski prevoznik tik pred izgubo licence za letenje, kar bi pomenilo prizemljitev letal in najverjetneje tudi stečaj.

Komentarji

11

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• pavel / 11.09.2019. ob 19:52

saj ni naš---a niso,,švabi" lastniki--kao dobri gospodarji ki vodijo eu

• Astrolog / 11.09.2019. ob 21:25

Adria ni slovenski nacionalni prevoznik, saj je v je v lasti nemškega sklada 4K Invest, kako velika je finančna luknja naj torej skrbi njih. Če jim bo država iz proračuna dala en sam evro, potem bomo le še enkrat več pokazali hlapčevsko mentaliteto.

• 1tone / 11.09.2019. ob 19:32

Konec in stečaj takoj¸, drugače bo še večja luknja

• Zgodovinar_69 / 11.09.2019. ob 20:00

Ko sem vam to, kar danes berete v članku, v komentarjih razlagal že pred časom, ste se pa eni temu smejali. No, sedaj se še vprašajmo, kdo bo v svojih bilancah in na računih ostal brez milijonov eur? Ker dolg je v letošnjem letu še višji kot teh lanskih 60 milijonov.

• bleferji / 11.09.2019. ob 20:00

G. ZGODOVINAR, se spominjam vašega komentarja in sem se tudi strinjal s takratno vašo razlago. Žal pa pozabljate, da se večina teh naši Slovenčkov smeji vsakomur in vsemu, ki napiše konkretno vsebinsko resnico, ker preprosto tega ne dojamejo in ne razumejo.. Za to pa tudi imajo tako oblast, kot si jo zaslužijo. V Slo vlada LAŽ, KORUPCIJA, NADUTOST, PREPOTENTNOST, SPRENEVEDANJE, MANIPULACIJA, PODTIKANJE... Saj se nam ves svet nasmiha in smeji! HEHE

• uporabnik51 / 11.09.2019. ob 19:33

No, bravo! Agrokor že zvoni na državnih vratih, kmalu za njim bo tudi Adria.

• Skipy / 11.09.2019. ob 19:35

Se pravi gre Adrija letos v stečaj....

• Novalight / 12.09.2019. ob 09:27

A zdej so pa podvomili revizorji? Lepo, lepo. 2014 so bli eni, 2015 drugi, 2016/17 pa PWC. Ponavad morjo bit kr razlogi, da menjaš revizorje k gate. Drgač je pa zakon jasen, kar se tiče insolventnosti in vsega. Sam izvaja se ne. Pa revizorje je treba tud po prstih, da ne delajo takih pizdarij. Kle za 8 mio EUR "spregledajo", zadnč so me pa zafkaval v nedogled za 100k, pr firmi večji od Adrie. So me hotl prepričat, da zadeva, ki dela 1 mio čistga, ni vredna nič, če maš sam 20%. Peki.

• jankovi1 / 11.09.2019. ob 19:53

A bejžte no, da je v Adriji večmiljonska luknja, ehh. Je pa res, da so velike luknje v glavah naših politikov in takozvanih managerjev, ki dalje od svojega žepa ne vidijo.

• andrej11 / 11.09.2019. ob 18:49

Res se bojim da bo država dokapitalizirala ta veliki NATEG, (ja kako hudrja se bodo pa vozili v Bruselj) V NAŠI VLADI naj razmislijo

• cuota / 11.09.2019. ob 18:07

Nič bat,bomo davkoplačevalci vse to porihtali...ni problema...vi kar kradite naprej ,kot da se ni nič zgodilo....

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.