SiolNET. Posel danes Novice
  • Messenger
  • Messenger

Razkrivamo, kdo bi se rad usedel na kamione Intereurope

6,35

termometer

V prihodnjih mesecih se bo začel nov krog iskanja kupca za Intereuropo, ki se uspešno pobira iz težav, v katere jo je pahnila nekdanja uprava na čelu z Andrejem Lovšinom. Po naših informacijah se za koprsko logistično družbo zanima več potencialnih snubcev – tako iz tujine kot iz Slovenije.

Komentarji

11

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• Breiva / 16.06.2016. ob 13:11

Povsod me razglašajo za desničarja in na MMC so me izključili iz komentiranja, jaz pa ne bom več plačeval RTV prispevka (harača). Meni je vseeno, ali je lev ali desen, če je kriminalec, je kriminalec, pa basta!

• Maj / 16.06.2016. ob 11:27

lovšin pa še kar na prostosti;) Sramota kako nepravno državo imamo. Upal sem, da bo Cerar naredil kaj reda pa vidim, da ga tudi on ne bo...

• moder / 16.06.2016. ob 08:16

Najbolje, da jo kupi Pošta, samo kakšna ciprska družba ne.

• Breiva / 16.06.2016. ob 08:16

A misliš z davkoplačevalskim denarjem? Moj odločni ne taki prodaji!

• moder / 16.06.2016. ob 08:16

Breiva, kako pa veš, da davkoplačevalskim denarjem, a Pošta ne more imeti dovolj denarja?

• JackHerer / 16.06.2016. ob 08:16

Verjamem, da si plav, nisi pa moder.

• Breiva / 16.06.2016. ob 13:12

Tudi v tem primeru se vidi, kako delujejo naša "sodišča", nič ne delajo, samo denar vlečejo. So paraziti slovenske družbe. Ta Lovšin bi že davno mora biti obsojen in v kehi odsedeti vsaj nekaj let. Tista sodba, da mota vrniti 37 miljonov, je popolni idiotizem, ker vsi vedo, da toliko denarja nima. Nekaj let, npr. 10 let, pa bi ga mogoče le vsaj malo spametovalo.

• 6fbebi52 / 16.06.2016. ob 19:05

Še čudno,da ni zraven kakšnega ITALIJANSKEGA interesenta,kup stvari na obali namreč že imajo ITALIJANI v rokah!!Še malo,pa bo celo slovensko primorje-če ne PRIDRUŽENA kar cela Slovenija-v Italijanski državi!!!

• amarita / 16.06.2016. ob 19:05

Kopersko banko so pred leti ko je morda edina banka v SLOVENIJI delovala uspesno so prodali netakticno nasim sosedom,kateri so takrat v Trstu gobezdali da si bodo kupili Istro od neumnih"sciavov"...ne bi rajsi prodali Svedom,Svicarjem z katerimi nimamo otprtih racunov!!!

• amarita / 16.06.2016. ob 20:43

VSE BO RDECA TOVARSIJA PRODALA IN UNOVCILA VELIKO DENARJA NATO PA DENAR NA CAYMANSKE OTOKE,KER NE ZNAJO GOSPODARITI ONI KOMUNISTI DA NE BO POMOTE SO SE 45 LET UCILI LAGATI,KRASTI ,UNICEVATI IN UBIJATI SVOJE LJUDI...LUSTRACIJA!!!

• efranjo / 16.06.2016. ob 20:43

V času komunizma smo poslušali novice kot npr: odprla se je nova fabrika, zgradili smo novo šolo ali pa zdravstveni dom in podobno. Sedaj, v času kapitalizma in klerofašozma pa so novice take: zaprla se je še ena fabrika, podrla se je finančna piramida, delavci ne dobijo plače itd. Pa mi sedaj razloži, kdaj je bilo bolje

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.