SiolNET. Novice Svet
  • Messenger
  • Messenger

Razkrit skrivni azerbajdžanski sklad za podkupovanje evropskih politikov in novinarjev

10

termometer

Azerbajdžanski politični vrh naj bi si pri kupovanju prijateljev med evropskimi ugledneži, tudi politiki in novinarji, pomagal z 2,4 milijarde evrov vrednim skladom. V središču lobistične akcije in tudi pralnice denarja naj bi bila Velika Britanija, danes razkriva časnik Guardian.

Komentarji

7

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• slomevzha / 05.09.2017. ob 12:35

Lobiranje ni nič drugega kot uzakonjena korupcija. Zakon je omejil lobiranje samo za izbrance, s tem pa je povedal, da ne moremo vsi krasti, nekdo mora tudi delati. Tako izgleda EU enakopravnost.

• karanta / 05.09.2017. ob 18:50

Jelinčič pa ja nebi.

• @jurtine / 05.09.2017. ob 20:49

Jelinčič,to pa ne,isto kot fasada sct hahaha ,,,!

• bor955 / 05.09.2017. ob 15:03

Jaz jim takoj pošljem mojo številko transakcijskega računa da me podkupijo s kakšnim milijonom eurov !!

• brencl47 / 05.09.2017. ob 14:05

Lari- fari! Naši nesposobneži so zmožni vzganjati samo fovšijo!

• MarkJurko / 05.09.2017. ob 22:27

Saj za Jelinčiča se lahko takoj zve kaj je bilo. pogleda se, če je prijavil prihodek. Če ni, potem ne more zanikati obtožbe iz teksta.

• fric / 30.03.2018. ob 18:00

Se še spomnite, kako je JJ za časa svoje druge vlade popeljal ogromno delegacijo na obisk v Azerbejdžan in tam sklenil fantomski posel za 600 ooo EURov ! Kakšen je bil pravi namen obiska, se uradno ne ve, je pa zanimivo, da je takoj po vrnitvi delegacije iz nepojasnega razloga odstopil takratni gospodarski minister in predsednik SLS Radovan Žerjav ! Mogoče se bo tudi to kdaj ivedelo ?

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.