SiolNET. Sportal Prva liga
  • Messenger
  • Messenger
Rok Kronaveter novi nogometaš NK Maribor

Prestop leta v Sloveniji: Zahović pripeljal Kronavetra, ki je uresničil otroško željo #video

5,89

termometer

Zdaj je tudi uradno. Slovenijo je zatresla ena najbolj odmevnih selitev, kar se jih je kdajkoli pripetilo v Prvi ligi Telekom Slovenije, saj je Rok Kronaveter, junak zadnjih dveh državnih naslovov Olimpije, sklenil sodelovanje z Mariborom do leta 2021. Prestopil je v tabor največjega tekmeca in uresničil dolgoletno željo.

Komentarji

9

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• trdakmica / 03.06.2019. ob 11:27

Tu bi Krona moral igrati že davno prej, ne pa na stara leta. Oslabiš nasprotnika s prevzemom najboljših igralcev in potem lahko zmaguješ v SLO ligi. V Evropi pa bomo tudi kmalu videli.

• twixnye / 03.06.2019. ob 11:14

“Nekdanji up mariborskega Železničarja je vrsto let veljal za najboljšega nogometaša, rojenega v Mariboru, ki ni nikdar zaigral v vijoličastem dresu.” Po moje pa je to vedno bil in vedno bo Zlatko Zahović, ki je otrok Kovinarja. Vsekakor pa se strinjam da je Rok bil eden boljših do zdaj, ki za nkmb se ni igral

• mfd84jf / 08.06.2019. ob 16:55

Rok ČESTITKE za prestop v MB!!-PAMETNA poteza,ki se bo Mariboru,ki še kako potrebuje še kakšnega odličnega nogometaša,posebej v ligi prvakov,gotovo obrestovala,saj bo zdaj še močnejši!!

• Letanca / 03.06.2019. ob 12:49

@lipovec - verjetno si še ti boljši od njega - glede na tvoje tumasto pisanje

• lipovec / 03.06.2019. ob 12:49

Tak je! Sem boljši! Afna letanca!

• gabrieli / 04.06.2019. ob 15:00

No pa si le dobil v roke najgrši dres slovenskih klubov. (ne vem kaj je sploh vijoličastega na njem, razen tistega smešnega "žiga")

• m2626 / 03.06.2019. ob 14:46

Krona, Totek iz ĆMARibora, bo edini igralec rojen v MB v grdo vijolični ekipi pi**. Ostali so pritepenci

• MarjanK / 03.06.2019. ob 14:21

Če bi bil Rok res Patriot,bi že pred 4-mi leti moral v Maribor,pa si bil v Ljubljani "pod prisilo",le zaradi denarja!Kar bodi tam upam,da Olimpija sestavi dosti dobro ekipo in vam pomeša štrene!!

• lipovec / 03.06.2019. ob 12:25

Glede na strašno kvaliteto, bi lahko igral tudi v Koćevju!

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.