SiolNET. Novice Svet
  • Messenger
  • Messenger

Letalo na Floridi zdrsnilo v reko, preživelo vseh 143 ljudi na krovu #foto

8,39

termometer

Boeing 737 je pristajal na mornariškem letališču v Jacksonvillu na Floridi, po pristanku pa zdrsnil v reko St. John's. Nesrečo je preživelo vseh 143 potnikov in članov posadke, 21 potnikov so zaradi lažjih poškodb odpeljali v bolnišnico.

Komentarji

25

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• metkaprezelj / 04.05.2019. ob 09:06

Pavel, se strinjam, da so "zapustili" letalo. Ampak, če bi mene skrbelo, ali se bo letalo potopilo ali ne (ker niso vedeli, ali so v reki ali v morju) in ali se lahko kje kaj vžge (glede na močen vonj po kerozinu, ki je iztekal v reko), bi tudi jaz čim prej pobegnila in ne zgolj izstopila iz letala ;) Hvala, ker nas spremljate in en lep vikend vam želim ;)

• Astrolog / 04.05.2019. ob 09:06

Seveda je potrebno lep konec tedna zaželeti tudi avtorici članka, vreme ni ravno za na plažo, a lahko počne tudi druge prijetne stvari. Na potovanjih pa varne pristanke brez zdrsov v reke, jezera in morja.

• metkaprezelj / 04.05.2019. ob 09:06

Astrolog, najlepša hvala, tudi vam :)

• Astrolog / 04.05.2019. ob 09:06

Nasvet avtorici članka. Ne izkazujte prijaznosti ASTROLOGU, se je našel nekdo, ki vam je dodelil minus. Lep pozdrav v uredništvo, še bolje domov.

• pavel / 04.05.2019. ob 08:28

sedaj pa ne vem--ali so pobegnili,,kam že""---ali zapustili letalo

• Astrolog / 04.05.2019. ob 09:35

Lahko zaključimo, da je vseh 143 potnikov in članov posadke na krovu letala imelo nepopisno srečo. Dogodek, ki je vsekakor boljši od glavnega dobitka na loteriji, izkušnjo si bodo za vedno zapomnili. Vesel, da se je vse dobro izteklo.

• fizik10 / 04.05.2019. ob 22:48

STANLY, hvala za podporo in opravičilo, da te tudi zaradi mene napada nekdo, ki se mu je ob osamosvojitvi in ukinitvi rdeče zvezde podrl svet. Ga po svoje razumem, ker bi odtlej moral razmišljati s svojo glavo. Ker tega ni vajen, razumljivo... ne more biti uspešen v svetu, katerega uspeh posameznikov temelji na lastnih presojah in odločitvah(včasih so namesto njega razmišljali tovariši).

• Astrolog / 04.05.2019. ob 22:48

Nimam navade, da bi kogarkoli napadal, nekaterim je pač potrebno pokazati zrcalno podobo. Definitivno se mi svet ob osamosvojitvi ni podrl, za razliko od vas, sem osamosvojitev aktivno podprl, kot častnik TO sem na terenu vodil skupino 40. fantov. Na poklicnem področju strokovnjaka za informatiko (del šolanja opravil v ZDA) sem bil precej uspešen, zopet izhajate iz napačnih predpostavk. Še nasvet. Svoja (zgrešena) prepričanja zadržite zase, vi Einstein.

• fizik10 / 04.05.2019. ob 22:48

ASTROLOG, vaša skreganost s samim seboj se kaže na vsakem koraku. Ko je le priložnost, udrihate po ZDA in obenem simpatizirate z državami, kjer temeljijo rdeča načela....potem pa se pohvalite, da ste se šolali v ZDA. Berem..."za razliko od vas, sem osamosvojitev aktivno podprl". ...počnete prav to, kar očitate meni(zrcalo boste morali obrniti sebi)...namreč , čeprav sem v tistem času bil še študent, sem bil član intervencijske enote TO. Hvala, vsaj zadnji del zadnjega stavka ste skoraj zadeli.

• mismas101 / 04.05.2019. ob 08:37

ASTROLOG@, na srečo, ne mnogih Slovencev!

• Astrolog / 04.05.2019. ob 08:12

Bo komentiral SANFRANCISCO. Po trditvah FIZIK-A10 se je namreč izšolal za pilota JLA, slednji ga tudi obtožuje (v nekem drugem komentarju pod drugim člankom), da je leta 1991 počel različne stvari, čeprav nima pojma niti o njegovi poklicni poti, niti o zasebnem življenju. Sklepanje na osnovi črvičenja v trebuhu. Sicer pa takšen zdrs letala po pristanku ni nič nenavadnega, po prepričanju mnogih Slovencev je seveda v povezavi z levičarsko zaroto.

• stanly / 04.05.2019. ob 09:12

levičarji so očitno podaljšali prvomajsko rajanje in bil bi že čas za streznitev, sicer pa rabijo še poduk, biti levičar v nastniških letih je nekaj normalnega,biti levičar v zrelih letih pa pomeni , da se v življenju nisi ničesar naučil,saj si ostal neizobražen, brez potrebnih življenskih izkušenj in modrosti, če še naprej sramotiš stare in že preiskušene vrednote, ki so vodilo desnici...

• Mira / 04.05.2019. ob 09:12

In kako je tvoj komentar poezan s člankom?

• stanly / 04.05.2019. ob 09:12

Mira, dvakrat preberi komentarje tistih, ki se tukaj največ oglašajo, pa boš mogoče le našla povezavo...

• fizik10 / 04.05.2019. ob 08:45

ASTROLOG, kaj pa ti veš, kaj vem o njem. Razen, če imaš ti kar oba vzdevka, kar je tudi čisto možno, saj je čepenje tukaj gor in poveličevanje komunizma tvoj poklic. Drugače pa...včasih so alkohol točili šele po deveti

• Letanca / 04.05.2019. ob 08:45

Fizik a nisi dobil tablete pred zajtrkom?

• Astrolog / 04.05.2019. ob 08:45

Ne uporabljam dveh vzdevkov, vi pa nabijate tako, da glava peče. Tudi stvari malo pomešate med seboj (enkrat sem objavil, da sem diplomiral na letalski vojaški akademiji v Zadru, vi ste to pripisali SANFRANCISCU). Pojma nimate, kaj sem v življenju počel, enkrat ste (v odgovoru) napisali, da sem bil agresor, ki bi ga morali izgnati iz države. Pridaniči in lažnivci me pač iz države ne bodo izganjali, o meni res ne veste ničesar. Zaključek debate, z zgubami se mi res ne da ukvarjati.

Tole je "Fizikov" komentar pod člankom o pritiskih na novinarje. fizik10 / 03.05.2019. ob 19:33 MIPO, Sanfrancisco je se izšolal za pilota JNA, potem veš, kaj je leta 1991 počel. Normalno je, da se sedaj obnaša tako, ker smo mu leta 1991 spodnesli tla pod nogami. Srečo ima, da ga nismo spucali dol, kjer še vedno kot opice skačejo in se derejo okoli rdeče zvezde. ...še finančno ga podpiramo, namesto da bi izdajalca Slovenije nagnali..

• sanfrancisco / 04.05.2019. ob 08:45

Kakšna zmeda, prav smejim se. Fizik, potem pa še Mipo😂😂😂 No, vsaj Stanly in Amarita sta bila toliko pametna, da se nista vključila v to zmešnjavo.

• sanfrancisco / 04.05.2019. ob 08:45

Oba si lahko prebereta mojo repliko še pod včerajšnjim člankom.

• fizik10 / 04.05.2019. ob 08:45

Mogoče sem res zamenjal osebi "astorlog"in"sanfrancisco"...ali pa ne..še vedno obstaja verjetnost, da je to ena in ista oseba z desetimi nicki tukaj gor. Kakorkoli.... še vedno stojim za trditvijo, da smo leta 1991 Slovenci naredili ogromno napako, ko smo izdajalce in agresorje pustili mirno živeti še naprej v Sloveniji...še več: da takšnim osebam nudimo celo socialne pomoči, nekaterim najboljše službe in vse možne ugodnosti.

Še vedno obstaja verjetnost, da bodo tudi pri FIZIKU10 tablete enkrat le začele delovati. Insinuacije, izmišljotine, laži, napačna sklepanja in še nekaj simptomov psihične nestabilnosti so tisto, kar ga "odlikuje" sedaj, ubogo revše, ki bi tiste, ki smo leta 1991 aktivno sodelovali na strani TO (takratna slovenska vojska), izganjalo iz države. Se opravičujem SANFRANCISCU, ki sem ga vpletel v komentarje, predvidevam, da je za razliko od FIZIKA10 zdrav v glavi in se lahko le smeji.

• stanly / 04.05.2019. ob 08:45

astrolog, ne vem kakšne tablete ti uživaš, ker z vsakim zapisal samo razkazuješ svoj talent v nesramnosti, omejenosti in nekulturi....FIZIK je zate lahko samo profesor, saj tvoji komentarji njegovega nivoja nikoli ne bodo dosegli, saj je tvoje komentiranje en sam babji čvek...

• stanly / 04.05.2019. ob 08:45

astrolog, ne vem kakšne tablete ti uživaš, ker z vsakim zapisal samo razkazuješ svoj talent v nesramnosti, omejenosti in nekulturi....FIZIK je zate lahko samo profesor, saj tvoji komentarji njegovega nivoja nikoli ne bodo dosegli, saj je tvoje komentiranje en sam babji čvek...

STANLY, leseni advokat za vse zgube na tem portalu. Nisem vas vprašal za mnenje, torej se odgovarjanju na moje komentarje (ki jih mimogrede sploh ne razumete) izogibajte. Profesor FIZIK10 in profesor STANLY, svoj talent v nesramnosti vama včasih moram pokazati, da vaju spustim na realna tla bede vajinega duha. Kot sem vam enkrat že napisal, FO, upam, da veste kaj kratica pomeni (ni anagram od OF).

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.