SiolNET. Trendi Zdravje
  • Messenger
  • Messenger

Petra bo končno dobila manjše prsi, ki si jih želi že več let #video

7,78

termometer

Po odhodu iz šova The Biggest Loser Slovenija bo Petra Pintarič doživela preobrazbo, ki si jo je že dolgo želela, in morda celo takšno, s katero bo prekosila preostale tekmovalce v šovu.

Komentarji

11

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• TTbow / 26.03.2019. ob 17:49

To mi je malo čudno in amatersko vseskupaj. In nekako ji ne verjamem,da je poskušala z hujšanjem. Oz je poskušala ni pa shujšala nikoli. To operacijo bi morali opravljati samo,ko enkrat shujša na normalno težko in se vzpostavi normalni videz/%maščobe in velikost prsi. Spreminjati sedaj in potem ona čez 5 let shujša, zna potem vseskupaj izgledati,kot da je operacijo opravil sosed mehanik. Ne vem no, ne zdi se mi odgovorno od zdravnice.

• lipovec / 27.03.2019. ob 10:09

Tudi jaz sem ga hotel skrajšati! Ni šans! Sestre so stavkale, bežigrajske dame pa so hodile po titovi s transparenti nekako takole: "Ne damo ga!"

• cuota / 27.03.2019. ob 10:09

LIPOVEC,moškemu se nikoli ne skrajša ampak se mu podaljša noge...

• Zgodovinar_69 / 26.03.2019. ob 17:30

Joj, no. Smešno je že vse skupaj. Ene si želijo večjih prsi, druge jih imajo, pa bi rade imele manjše. Nikoli z ničemer zadovoljni. Pa kakor sem videl, ji operacija prsi ne bo prav nič pomagala, če punca ne bo shujšala. Za to pa je treba migati in se zdravo prehranjevati. Zato bi bilo bistveno bolj pametno, da bi najprej shujšala in šele potem razmišljala o tem. Zagotovo ima punca vsaj 10-15 kg preveč. Naj najprej to dol da, pa bo potem prsi manjšala.

• lipovec / 26.03.2019. ob 17:30

Si pa strokovnjak za ženske prsi! Ko bo shujšala za 15 kg, jih bo imela do popka!

• jbg / 26.03.2019. ob 18:31

Moji gredo joški sorazmerno z ritjo! Kakšno ima rit?

• cuota / 27.03.2019. ob 08:15

Vidi se ji,da trpi ,po posegu verjamem,da bo popolnoma druga oseba...vse naj...

• Zgodovinar_69 / 26.03.2019. ob 18:20

@Jes Ne gledam prav veliko televizije. Če bi se res aktivno vrgla v šport, delala vaje, zraven pa pazila na prehrano, znižala težo, ti garantiram, da bi se ji prsi zmanjšale. In kot sem napisal, pa kot je potem še bolj podrobno razložil TTBOW, najprej shujšati in priti na želeno težo, potem pa pogledati kje si in šele nato ukrepati. Sedaj bo šla pa najprej pod nož. Nato pa šele hujšala. Na koncu pa spet ne bo zadovoljna s prsmi.

• Vesna / 28.03.2019. ob 20:43

Sami strokovnjaki, vidim. In to več ali manj moški. Vam bi obesila par kil zgoraj na prsni koš na obe strani in da vas vidim, kako bi potem pametovali. Eno so velike prsi, nekaj drugega pa PREvelike. Če bi tudi shujšala, se ji prsi ne bi bistveno zmanjšale, le bolj bi se ji še povesile.

• slov1ec / 27.03.2019. ob 09:09

Potem bo pa " spredaj deska, zadaj ploh ", in bo še bolj nesrečna. Pa tudi pravi moške imamo radi " kaj prijet v roke " !

• Jes / 26.03.2019. ob 18:06

@zgodovinar_69: Druge jih imajo, pa bi rade imele manjše? Človek, nobena normalna ženska si ne želi tako enormnih prsi, ker povzročajo kopico težav. Si jo sploh videl v kakšni od oddaj TBLS? Očitno ne.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.