SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

"Pahor takšen pač je. Zna pa biti njegovo ravnanje včasih komično." #video

5,95

termometer

Predsednik republike Borut Pahor je ob včerajšnji smukaški zmagi Ilke Štuhec na svetovnem prvenstvu znova znal izkoristiti trenutek za lastno promocijo. Kot že velikokrat do zdaj si je pri tem pomagal z družbenimi omrežji, prek katerih je napovedal delovno akcijo v čast zmagovalki, kakršnih smo pri njem prav tako že vajeni.

Komentarji

17

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• paleoknives / 11.02.2019. ob 15:44

Pahor - klovn, ki ni niti tako neškodljiv.

• bleferji / 11.02.2019. ob 15:44

Točno ! S takimi slikami in s takimi članki hočejo v javnosti državljanom na silo prikazati, popravljali zblojen in pokvarjen dvoličen Pahorjev karakter ! Kar nekaj ! Povejte mi kaj v tej Slo je sploh še normalno ! Če bi si njegovi sodelavci resnično upali povedati, kakšen je on v resnici, za kozlat - bolano in na meji mentalne motnje! Slovenčki vsa enkrat si priznajte vsaj en mini delček resnice!! Sama LAŽA NA LAŽ 111

• Vveteranka / 12.02.2019. ob 09:51

Meni se zdi čisto dober predsednik države, je prijazen ( ni ohol kot je bil Turk), povezovalen, ne ločuje, njegove male "neumnosti" so simpatične, kadar je potrebno pa tudi resno pove svoje mnenje. Jaz sem že takrat ko je hotel prvič kandidirati za predsednik države, pa mu niso pustil, moral je postati predsednik vlade ( kjer je naredil Sl0veniji kar precej škode), trdila, da bi bil zelo dober predsednik države !!!

• max-62 / 11.02.2019. ob 22:36

Ko berem komentarje, šest vas je že pustilo svoje kracarije in nekaj je očitno, v ogledalu ste videli lastno sliko, pa trdite da ste videli Pahorja...ojej.

• bleferji / 11.02.2019. ob 22:36

Vi MAX PAHORFIL - naštej dva KONKRETNA REZULTATKA tega bebota, ki ima res nek KONKRETEN POZITIVEN UČINEK NA ŽIVLJENJU SLOVENCEV IN NA UGLED SLO V TUJINI - KONKRETNO, ne nakladaj in gobezdaj v meglo-povej konkretno !! Nima popolnoma nobenega rezultata, v vsej tej svoji 100 letni politični zgodovini, z vsemi funkcijami, ki jih JE/NI opravljal, verjetno prav tako kot ti, NIČ - ZERO - NULA ! Koliko ljudi je zajebal ?

• max-62 / 11.02.2019. ob 22:36

@BLEFERJI, že star pregovor se glasi tako, "če mački stopiš na rep zamijavka", ti pa se dereš, kot da ti je glavo odtrgalo. Če bi jaz nosil tvoja očala z plašnicami, verjemi, da tudi jaz ne bi nič videl, veš v politiki včasih tisti, ki malo naredi, več naredi, kot tisti, ki veliko naredi, a samo razdvaja narod na manj vredne in več vredne, beri bivši prezident & kompanjoni.

• triglav... / 11.02.2019. ob 16:10

Koliko šleperjev zastonj slovenskega kruha je že pojedel Pahor? Sicer pa dela Sloveniji samo škodo!

• Vveteranka / 12.02.2019. ob 09:53

Drugi del komentarja; Kar sem pa tiče vrstnega reda priljubljenost , to je pa čista manipulacija. Npr; slovenska komisarka Bulčeva je že od svoje izvolitve na drugem mestu priljubljenost, pa se vedno bolj sliši, da ne dela nič, oziroma, da še kar dela, dela slabo, pa še lepa ni !!! AMEN !!!

• Astrolog / 11.02.2019. ob 21:31

Politik Gvido (prosto po Iztoku Mlakarju).

• joc / 12.02.2019. ob 09:06

ilka ali imaš avto zavarovan za nenaravno katastrofo

• sounder / 11.02.2019. ob 14:18

manjka oznaka #LGBT

• HLKP1948 / 12.02.2019. ob 10:50

Ilka bo kupila avtobus.

• janez123 / 12.02.2019. ob 06:38

težava je ker ni odločen, vsem bi ugajal to pa ne gre pri takem poslu.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.