SiolNET. Sportal Atletika
  • Messenger
  • Messenger
Zvezdniki letošnjega svetovnega prvenstva v atletiki

Osmerica, ki ji bodo katarski šejki ploskali najmočneje

1,60

termometer

Osem imen za osem atletskih stez. Štiri atleti in štiri atletinje. Predstavljamo največje zvezdnike letošnjega svetovnega atletskega prvenstva, ki se v petek začenja v Dohi v Katarju.

Komentarji

4

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• Matjaz / 26.09.2019. ob 06:21

A ženske atletinje bodo nastopale v burkinijih, da se mlečnozobim sejkom ne bodo dvigovali dzelabi. Kaksnolicemerstvo. Na prvenstvu znotraj stadiona zenske lahk napol gole skacejo ,zunaj stadiona pa jih bi za taksno obnašanje kamenjali.

• Elekeb / 27.09.2019. ob 08:59

Karsten Warholm je letos bolj težko postal svetovni prvak v dvorani, če pa je bilo na sporedu evropsko prvenstvo.

• pxj50013 / 26.09.2019. ob 13:39

To je najboljše delo, ki ga Google zdaj plačuje. Prvi mesec sem 3 ure na dan prejel 29.736 dolarjev za delo. Začel sem pred štirimi meseci in takoj domov prinesel vsaj 7835 do 9454 dolarjev na teden. -----hec.su/mKyB

• pxj50013 / 26.09.2019. ob 13:37

To je najboljše delo, ki ga Google zdaj plačuje. Prvi mesec sem 3 ure na dan prejel 29.736 dolarjev za delo. Začel sem pred štirimi meseci in takoj domov prinesel vsaj 7835 do 9454 dolarjev na teden. -----hec.su/mKyB

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.