SiolNET. Posel danes Novice
  • Messenger
  • Messenger

Odšel v času Zidarja in Črnigoja, vrača se v obdobju Petriča, Južne in Polaniča

5,34

termometer

Zakaj se Samo Červek, kandidat za novega šefa državne revizijske komisije, to je vodil že med letoma 2006 in 2008, vrača na ta položaj? In zakaj na delo organa, ki je samo lani odločal o poslih, vrednih milijardo evrov, v zadnjem času leti vedno več kritik?

Komentarji

10

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• kahla / 21.05.2019. ob 07:37

Ni problem v posamezniku, marveč v sistemu, ki je vzpostavljen in omogoča koruptivna dejanja. Dogodki okrog natečaja pri izbiri Izvajalca gradnje karavanškega tunela so nazorni javni prikaz samih nepravilnosti. Kje je tako opevana implementacija neke evropske Direktive. Sram nas mora biti saj kot davkoplačevalci nimamo hrbta. Pokončnost je pa vrlina, ki smo jo že pozabili. Kaj je zapisal naš pomembni literat?

• DiscoViking / 21.05.2019. ob 08:28

Smrdi smrdi smrdi, kako smrdi.

• mimi129 / 21.05.2019. ob 09:19

Slovenceljni bi bili radi Avstrija, vendar preveč ljubimo mutne posle, zato jih toleriramo. Avstrijci bodo plačali za predor toliko, kot so ponudili Turki. »Zavedna« slovenceljska podjetja so ponudila 50% več, kot naj bi to realno stalo. Baje, da bodo zaposlila Slovenčke in so zato dražja. Naj se javi tisti, ki po gradbiščih v Sloveniji srečuje Slovenčke. Slovenski nacionalni interes = okrasti neumne Slovenčke.

• robinhood / 21.05.2019. ob 09:35

Državni MAFIJSKI POSLI,samo lopovi se menjajo. Ta državni aparat,ki ga plačujemo ,mi davkoplačevalci NAS UNIČUJE in kradejo.Ovce jih pa volijo,od leve do desne. Kako dolgo še ???

• boc / 21.05.2019. ob 09:35

Kako "od DESNE"? Koliko desnih pa mi imamo, sploh pri koritih? Ropata nas SD in LDS (derivati, vsako leto nova stranka) tule pa prodajaš vsegliharske buče. Morda celo so vsi isti, a "oni drugi" še niso niti dobili priložnosti.

• spet1janez / 21.05.2019. ob 12:46

Da bi državne družbe (DARS, 2TDK, itd) racionalno uporabile denar za neko investicijo, ne potrebujemo DRK (in tudi ne računskega sodišča), ampak poštene in sposobne direktorje teh družb: če ni sposoben, se ga brez odpravnine razreši z vodstvenega položaja, če ni pošten, se ga obesi na drevo v parku zraven parlamenta - enako bi moralo veljati tudi za ministre, državne sekretarje in poslance.

• boc / 21.05.2019. ob 10:15

Dobri smo mi. Ta trenutek pustimo levi mafiji, da nam žre pravnuke.

• mihagapiha / 21.05.2019. ob 12:06

Šalabajzerji in mutibariči prve kategorije. Butale rules. 😎

• dacar / 22.05.2019. ob 06:59

Žal mi ime Samo Červek samo po sebi smrdi. Zakaj? Vsako ime, ki je bilo v preteklosti povezano z vrhom SCT in Primorje, na žalost smrdi do neba. Počasi se mi dozdeva da mafijski blues nima več ljudi, ki nimajo okrnjen življenjepis z raznimi preteklimi škandali. Pri nas bi morali zamenjat zakone in takšnim nepridipravom stopit na prste in jim onemogočit delovanje, ne pa da jim dajemo še več možnosti za kazniva dejanja.

• HLKP1948 / 21.05.2019. ob 18:49

PO Smrdelu ne bo več smrdelu???

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.