SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

Novi dokazi: kako sta povezana Snežič in Dijana Đuđić #video

7,48

termometer

Afera o skoraj polmilijonskem posojilu, ki ga je stranki SDS pod vodstvom Janeza Janše dala Dijana Đuđić, dobiva nove razsežnosti. Čeprav davčni svetovalec Rok Snežič, ki naj bi stal v ozadju finančnih poslov SDS v BiH, zanika, da bi poznal Đuđićevo, objavljamo del novih dokazov, ki kažejo, da je doktor davčnih utaj v resnici povezan s posojilodajalko SDS.

Komentarji

11

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• Maj / 11.01.2018. ob 16:54

@Norimax žal je že zasedena.

• norimax / 11.01.2018. ob 16:54

...hm, saj sem jaz tudi......

• HLKP1948 / 11.01.2018. ob 17:14

Norimax, misliš, da je to njen denar?

• norimax / 11.01.2018. ob 17:14

če ga ona posoja je njen; čigav pa?

• norimax / 11.01.2018. ob 16:29

Dijana ĐuĐčič; v ponos bi mi bilo, če bi jo poznal: mlada, lepa in bogata.... ja kaj hočeš še več.....

• jbozak / 11.01.2018. ob 18:17

VOLILNO LETO IN ZGODOVINA SE PONAVLJA! DOBRODOŠLI V LOVU NA ČAROVNICE.

• Metulj / 11.01.2018. ob 18:44

pa naj še kdo reče, da se ne splača it v zapor :) tadva sta skup sedela in koj sem pomislil da je to povezano. rok je verjetno posodil jj prek dijane. mejhna je Slovenija

• MBSQ / 11.01.2018. ob 18:02

Kar nekaj nabijate: Snežič, Đuđić, SDS. Jaz v tej zgodbi ne vidim nič nezakonitega. Odvetnica, ki ima denar ga pač lahko posodi. Znani ljubljanski odvetnik je tudi pred leti posodil denar LDS, in dobili smo ljubko predsednico stranke. Pravi problem v Sloveniji je zbirokratizirano in nevzpodbudno poslovno okolje, z množico nenormalnih davkov, kar vse odganja podjetnike in izganja mlade. Našo birokracijo v javni upravi je treba prepoloviti.

• stanly / 11.01.2018. ob 18:51

pa kaj, če odvetnik posoja denar politični stranki, saj smo to že videli pri nas pri stranki LDS, ko je znan odvetnik posodil denar stranki in potem so izvolili lepo inj mlado predsednico

• olka / 11.01.2018. ob 17:32

Pri nas v podjetju smo se poskušali izogibati sklepanju poslov z dvema vrstama strank : novinarji in lastniki gostinskih lokalov.

• slomevzha / 11.01.2018. ob 17:35

SDS fani morda celo utemeljeno trdijo, da je Ivek v primerjavi z Zokijem le drobni kriminalec. Če pa bi Ivekov dedek oziroma očka slišala, da je vnuček oziroma sinček le nizkokaliberski mafijozo, bi se mu verjetno odrekla, ker močno degradira družinski renome.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.