SiolNET. Posel danes Novice
  • Messenger
  • Messenger

Nepremičninski trg v Ljubljani cveti: poglejte, kje vse se bo gradilo

6,64

termometer

Nepremičninski strokovnjaki se strinjajo, da se nadstandardna stanovanja v Ljubljani trenutno odlično prodajajo. Drastično pa primanjkuje stanovanj za mlade družine, katerih cene se gibljejo od 2.500 do tri tisoč evrov za kvadratni meter. Če bi jih imeli na voljo tisoč, bi jih zagotovo prodali, zatrjujejo. A jih ni.

Komentarji

17

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• avtobusar / 31.07.2018. ob 07:23

Tudi mojega komentarja ni nikjer. Napisal sem ga ponovno, pa ga spet ni.

• bor955 / 31.07.2018. ob 16:07

Tisti ki so 27 let kradli in ropali banke in naš denar v teh bankah sedaj lahko kupujejo stanovanja in celo gradijo hiše v eksotičnih krajih kot so bahami in maldivi !!

• Pop69 / 02.08.2018. ob 09:24

In kaj smo dobili v gradbeništvu in tržni gradnji???? Kolektor??? Kostak??? Sami šalabajzerji. Tretje razredni izvajalci in taki so tudi njihovi izdelki. In ne več pisat o etičnem novinarskem kodeksu! Samo pisuni ste po nareku.

• pozenel.m@gmail.com / 31.07.2018. ob 09:55

Nej raje kakšen hotel (verigo) zgradijo, ker jih v Ljubljani občutno primanjkuje....pa glede na to da se vsi nekaj hvalijo koliko je nočitev, bi jih lahko bilo še več. :):)

• Realist555 / 07.02.2019. ob 09:31

Vlaganje v nepremičnine ? Nikakor ne, treba je vlagat v kakšne donosne delnice , npr delnice NKBM in podobno !

• Mira / 07.02.2019. ob 09:31

LOL!

• Mira / 31.07.2018. ob 07:05

Kje je moj komentar? Oddala sem, prejela ofgovor, da sem komentar uspešno oddal, ni ga pa nikjer.

• avtobusar / 31.07.2018. ob 07:41

Vsi hočejo živeti v Ljubljani. Zakaj ne pridejo na podeželje? Prodajam 27 let staro hišo 33 km od LJ za piškavih 350 €/m2,pa je ne morem prodati. Ponavljam: tristopetdeset evrov za kvadratni meter.

• JeneJune / 31.07.2018. ob 08:31

"Po podatkih Finančne uprave je v prvem dohodinskem razredu, torej z najnižjimi prihodki, kar milijon Slovencev." To so zapisali na konkurenčnem portalu; sedaj pa nekdo z vsaj osnovami ekonomije naj mi razloži od kod se financirajo vsa ta stanovanja po 2400€/m2 in več ali pa samo jaz ne razumem teh številk in smo mi bogatejši od Avstrije, Italije in Nemčije skupaj?

• Mira / 14.08.2018. ob 10:22

Eden od Kolektorjevih projektov je menda rušenje Mercatorja v Kosezah, na istem mestu pa večji blok in spodaj spet Mercator. Zakaj pa se vedno omenja samo Ljubljana? Kaj pa druga mesta, recimo Maribor, ne samo kraji, kjer so cene najvišje?

• Lollll / 01.08.2018. ob 15:14

V teh stanovanjih ne bodo naseljene nobene mlade druzine. Jasno je že, da bo do leta 2020 v Sloveniji še več migrantov, kateri bodo dobili luksuzna stanovanja za mali denar, medtem ko bomo Slovenci garali zanje, dobili pa minimalca.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.