SiolNET. Trendi Kulinarika
  • Messenger
  • Messenger

Najboljše pice v Sloveniji

10

termometer

Pice ostajajo eden od temeljev slovenske ljudske prehrane tudi v poplavi različnih prehranskih modnih muh od tapasov do burgerjev. Zadali smo si težko nalogo in med pestro ponudbo izbrali pet najboljših.

Komentarji

12

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• DamDam / 04.10.2018. ob 10:15

Odkar ni več KORA bara v Ljubljani, ni več možno dobiti dobre pizze. Sem bil zadnjič v Parmi pa so se kar precej pokvarili od mojih študentskih časov...Včasih je pizza pri njih imela samosvoj okus...Sedaj je samo slana in brez posebnega okusa...kot večinoma drugje...

• Berija / 04.10.2018. ob 10:15

Ja, spomini na mladost, res pa je da smo izbirali le med zgoraj omenjenimi, in da smo čakali po pol ure in več, da smo prišli do stola ter postali lačni do nezavesti! :)

• jps2812 / 04.10.2018. ob 15:38

Po dolgem času, sem jedel zelo dobro pico, picarija Herman v Pivki.

• anonimnez / 20.09.2017. ob 18:49

Smem vprašati, katere picerije ste poleg teh 5ih še ocenjevali. In kdo je lahko presodil, da katera pica je res najboljša? Je bila to skupina ljudij, strokovnjaki? Po moji presoji je to plačana objava, ki ne daje nobene dodane vrednosti! In takšni članki rangirajo v Sloveniji na prvem mestu na Googlu...

• MBSQ / 24.10.2016. ob 15:43

Garaža je res zakon. Ko so mi razložili, kako je v siciljanskem slogu izdelana 37 cm visoka peč, kako vročina oglja potuje nad pizzo in zapušča peč pri samem vhodu, sem videl, da je to res nekaj več. Testo je tanko in idealno zapečeno. Sestavine so res uravnotežene. To ni reklama, to je resnična izkušnja.

• DamDam / 24.10.2016. ob 15:43

Koliko so ti plačali za reklamo?

• sergeja / 23.10.2016. ob 23:21

Kaj pa FOCULUS???

• Konig / 24.10.2016. ob 09:51

Bella Venezia v Lendavi. Italijanski lastnik, prave italijanske pizze (ki pa veliko Slovencem žal niso všeč, ker so premalo obložene in premalo mastne :)). Ampak, kot je že zapisal @poljsak.martin, so to edine prave pizze, ostalo so pogače :)

• IvanJanezNovak / 24.10.2016. ob 12:53

kako pa sta se 4 in 5 znašla na seznamu ? Plačana reklama? V vsaki novi luknji je ponavadi par mesecev naval. In koliko so dobri bodo pa še mogli pokazat. Uno 5-6kg pa sploh ni pizzerija

• poljsak.martin / 23.10.2016. ob 22:10

Pravilno naj bi bilo zapisano pizza in mozzarella. Sicer pa sem osebno mnenja da ostajajo najboljše le italijanske pizze.

• Koenig-Ludwig / 23.10.2016. ob 07:07

Najboljša je pizzeria Santamarija v Luciji pri Portorožu! Vse ostalo so ponaredki.

• Koenig-Ludwig / 23.10.2016. ob 08:06

Popravek: Pizzeria v Luciji se imenuje "Santalucia". To je naš redni postanek, če smo "na morju".

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.