SiolNET. Trendi Odnosi
  • Messenger
  • Messenger
Katja Forštner odkrito o svojem boju proti raku dojk

Mlada mamica po raku dojk svoje želje uresničuje sproti. "Ne želim, da mi zanje zmanjka časa!"

10

termometer

Komentarji

8

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• cop / 02.10.2016. ob 08:27

Pogumno in vzpodbudno. Le tako naprej.

• Idiot / 02.10.2016. ob 12:29

Sam sem prostovoljno delal na Onkološkem oddelku v Lj in sicer to ni res, da neizogibno umreš. Sicer pa BRAVO, le tako naprej, in temu se pravi živeti - sproti uresničevati želje. Pomembna je POT, ne pa cilj. Vse NAJ!

• piška / 02.10.2016. ob 19:35

Jes: Morda res... čas bo pokazal svoje... ampak, tisti ki so najbližje že izgubili zaradi te bolezni, kot jaz, bodo morda povedali, da imam prav.

• alfa650 / 01.05.2017. ob 15:14

OBSTAJA nekdo,ki človeka pozna do najmanjše podrobnosti,saj je njegov STVARNIK,vidi v popolnosti v človeka,zato samo on popolnoma zanesljivo ve,če je Katja zdaj popolnoma zdrava,ta nekdo pa ni človek in morda pa lahko Katji s kakšnimi pomembnimi informacijami kako pomaga?

• alfa650 / 01.05.2017. ob 15:14

Dodatek:stvarnik pa včasih pomaga in skrbi za določenega človeka,čeprav ta za to niti ne ve oziroma se tega niti ne zaveda,niti ga sploh ne pozna!

• bozidar / 02.10.2016. ob 11:31

predebelost ali ignorantski odnos do otrok je enako kot lenost zivljenju to so dame ki bi uporabljale visoke petke pa ne vejo kaj je to kontrcepcijska tabletka je enako kot imidz v politiki ali gospodorastvu enako kot gorenje v Velenju in delanje kulturnega imidza za za znamko se ne isplaca. Mimo grede gorenje ni neka investicijska znamka ravno tako kot Miro ni nek politik!

• piška / 02.10.2016. ob 12:05

Žal, lažni upi,... ko imaš raka, je neizogibno, da od raka umreš... zdaj ali pač par let.. ampak premagati ga ni mogoče. Tako mi je umrl oče, stara mama in še kup sorodnikov... vsi z isto optimistično vizijo, da se da preživeti... žal, rak ne izgine, vrne se huje ... vem da je kruto, ampak- tako je. Tega se zavedam tudi sam.- v trenutku, ko morda dobim to diagnozo- konec je.

• Jes / 02.10.2016. ob 12:05

Ti si prvorsten bedak.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.