SiolNET. Siol Plus Kolumne
  • Messenger
  • Messenger

Miha Mazzini: Ruska ruleta kot nacionalni šport

10

termometer

V antičnih časih je popotnik krenil v tuje kraje in ko se je vrnil, je poročal o čudesih, ki jih je videl: ljudje s tremi glavami, enim samim očesom, pol konji, pol ljudje. Nekaj časa me ni bilo v Sloveniji in zdaj me navdaja isti občutek: dragi sonarodnjaki, govoril vam bom o čudesih, ki se dogajajo po Evropi. Vem, vem, ne boste mi verjeli. Lovske zgodbe, boste odmahovali z dlanjo in se mi krohotali za hrbtom. Naj še tako prisegam, da sem vse videl na lastne oči, boste le vdano zmajevali z glavo, kot se za srečanje s kretenom spodobi.

Komentarji

4

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• harasan / 24.10.2020. ob 03:30

Očitno maske ne pomagajo, kot piše na njihovi embalaži piše da ne pomaga pri "Covid° , ljudje so pa obubožani in si ne morejo privoščiti plačevanja dragih kazni zaradi nelegitimnoh in fašističnih ukrepov in zločinov proti človeštvu, dnevno povprečno umre v Sloveniji 53 ljudi iz drugih vzrokov, večji delež ge na rakave in srčne bolnike

• Zelot / 25.10.2020. ob 18:23

Vse kar je napisal Mazzini drži. Res umirajo ljudje tudi zaradi drugih bolezni, a zakaj je potrebno, da umirajo in bodo umirali tudi zaradi Covida? Po mnenju nekaterih je vse zlagano. Prebirajo članke raznih "modrijanov" na spletu in jim verjamejo, ko banalizirajo stanje. Ne verjamejo pa stroki. Žal je veliko takih, ki nimajo poguma, da bi se podpisali. Skrivajo se za raznimi psevdonimi. Pri tem pa so žaljivi do avtorja in povsem brez argumentov.

• SichNick / 24.10.2020. ob 21:24

Miha vse prav, vse drži ampak tako zamolčati realnost, kot si jo ti resnično ni vredno intelektualca. Ne maram elaborirati, ker veš - FUJ

• SichNick / 24.10.2020. ob 21:31

Nekaj v tvoji kritiki manjka in ti še predobro veš kaj...

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.