SiolNET. Avtomoto Novice
  • Messenger
  • Messenger
Izbere jih približno vsak tretji kupec novega avtomobila

Marsikoga mika velik SUV: bi si po tej primerjavi premislili?

7,49

termometer

Približno vsak tretji kupec novega avtomobila se v Evropi namesto za klasično kombilimuzinsko ali karavansko izvedbo odloči za športnega terenca. Ti ponujajo boljši pregled nad cesto, imajo več prostora, a zaradi občutno večje mase tudi večjo porabo goriva in posledično višje mesečne stroške lastništva, kaže primerjava obeh karoserijskih izvedb nemškega avtomobilskega kluba ADAC.

Komentarji

4

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• DamDam / 04.10.2019. ob 19:28

Ceprav vozim SUV, se mi to ne zdi optimalna varianta avtam Prej sem imel A6 in passata in v obeh sem imel obcutek vecjega udobja, prijetnejse voznje in vec prostora. Ko je zenaczbolela, sem na njeno zeljo vzel Tiguana...saj je dober avto, vendar bi za vecvprostora veliko raje vzel Sharana, ki je konkreten glede prostora

• mcgiver / 04.10.2019. ob 11:24

Enoprostorci ponujajo daleč največ uporabnega prostora, sedi se više kot v limuzini, poraba in teža je nekje med SUV in limuzino. Za tiste, ki potrebujejo več prostora in velik prtljažnik, najboljša izbira.

• peru / 04.10.2019. ob 08:10

Po izvedenih primerjavah sem se odločil za SUV, ki ga vozim že skoraj 20 let.

• Matjaz / 06.10.2019. ob 19:27

vseh polna usta o zmanjšanju izpustov , izdelujejo pa vedno večje avte, ki posledično tudi bolj onesnažujejo okolje.

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.