SiolNET. Digisvet Nasveti
  • Messenger
  • Messenger

Kaj se zgodi, če nasedete tej prevari, ki izbira za žrtve Slovence

6,51

termometer

Med slovenskimi uporabniki Facebooka se kot plačana vsebina z namenom, da bi jih dosegla čim več, v zadnjih dneh širi spletna povezava do članka, ki uporabnike poziva k izkoristku enkratne naložbene priložnosti. Zagotavlja jim, da lahko obogatijo z začetnim vložkom samo 300 evrov, tveganja pa tako rekoč ni. Ko smo preverili, kaj je v resnici v ozadju, naš telefon kar ni nehal zvoniti. 

Komentarji

6

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• LifeXY / 07.09.2018. ob 17:29

Največji klicaj je sama vsebina. Zakaj bi nekdo, ki služi mastne denarce, to želel deliti z drugimi???

• Mira / 08.09.2018. ob 10:25

To je enako kot ta oglas, ki se ves čas pojavlja na teh straneh (Emily Melville), pa Siolovcem ne uspe, da bi ga blokirali.

• BPGC / 07.09.2018. ob 19:48

Ima jos ludih.

• slomevzha1 / 07.09.2018. ob 19:43

Če oseba govori angleščino v indijskem dialektu, potem je to verjetno Bratuškica, če pa v indijanskem, potem je to zanesljivo Ivek.

• Emily_Melville / 07.09.2018. ob 18:50

Živim s polnim delovnim časom z 1248 dolarjev na dan, in veste, da je to najpreprosteje delo, o katerem sem tudi slišal. Na nekaterih spletnih straneh moram samo posrnuti in moje delo je popolno. Od vsakega kraja lahko delam kadar koli, medtem ko uživam v življenju in rad imam rad. Enako lahko storite tudi zz obisk te spletne strani ......... ➤➤ ➤➤➤➤ w­w­w­.­W­e­b­J­o­b­9­8­.­C­o­m

• Isabel_Baracchi / 08.09.2018. ob 18:52

Prejel sem 26853 $ v prvem mesecu in 34692 $ prejšnji mesec, ravno sem delal na mreži od doma. Redno sem študent in delam samo 2 do 3 ure na dan. Vsakdo mora poskusiti to del0 zdaj samo s temi spletnimi stranmi .. ........ ➥➥➥ ➥➥ ➥➥➥ w­w­w­.­W­e­b­J­o­b­9­8­.­C­o­m

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.