SiolNET. Novice Slovenija
  • Messenger
  • Messenger

Izpoved župnika, ki je obsojen pedofilije #video

7,65

termometer

"Ko je prišel kriminalist na moja vrata in potrkal, sem vprašal, kako lahko pomagam. Potem mi je povedal, česa me sumijo. Dejal sem, da lahko naredim harakiri, ne pa česa takšnega. Rekel je: To boš nekje drugje razlagal," je ekskluzivno za oddajo Argument na Planetu povedal župnik Franc Klopčič, obsojen zaradi pedofilije.

Komentarji

40

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

• tomii / 07.04.2019. ob 16:26

Celibat odpravit pa cerkveni davek uvest pa naj se ne vmešavajo v naša življenja, pa nimam v mislih zgolj splav, evtanzijo in lgbt posvojitve temveč jih tudi nič ne briga če hodimo na jogo, mantramo, se poslužujemo meditacij in homeopatskih zdravil.

• Charly17 / 07.04.2019. ob 23:26

Čestitke sodnikom na vrhovnem, da so prebrali in poslali nazaj. Pri nas so samo podpisali sodbo višjega, ki je pa tako butasta, da, npr. 15% pologa banki ob najemu kredita, spremeni meni nič, tebi nič v plačilo gradbene parcele, in iz dobrih 60 tisoč pridejo na 10 tisoč.(vse pogodbe in priče) Človek pa zdaj v tej tako pravni državi nima nobene možnosti za pritožbo. Oprostite, ker je mimo teme, ampak, kar počnejo naši sodniki boli, zelo boli.

• Charly17 / 07.04.2019. ob 23:45

MIMI129, moški sodniki sodijo drugače, zelo drugače. Imajo več tehničnega znanja, oni ne bode rekli, da lahko zgradiš npr. 130 m2 veliko stanovanjsko hišo (tržna vrednost preko 200 tisoč) za manj kot 4tisoč evrov, kar so pri nas napisale sodnice z višjega,pa še večje traparije. Še en primer, če ne bi bilo tako žalostno, bi se človek smejal, prodaš star avto za par jurjev ca, 4tisoč, nekaj dodaš in kupiš novejšega sodnica pa pravi, da si tri leta pozneje s tem denarjem naredil ca.1000m2 stavbo.

• dilEma / 08.04.2019. ob 02:37

Ni edini, ki je bil obtožen nedolžen... Ker je duhovnik, se je nanj zgrnilo obtoževanje...

• tastar / 08.04.2019. ob 13:15

Ne poznam primera, razen kaj preberem tu. In v tem primeru ZOPET en skrajen primer, kjer po napisanem sploh ne morem dojet zakaj je prišlo do obsodbe na podlagi zdravljenja v psihiatriji in domnevne vrnitve spomina. V primeru iz nekaj dni nazaj pa obsodba POLNOLETNIH moških z volilno pravico. In to večih ki so bili opravilno nesposobni oznanit šlatanje organom pregona.

• Jack / 08.04.2019. ob 06:34

Neažurne vsebine pa še te so stare.....

• HLKP1948 / 07.04.2019. ob 13:23

Kdor hoče srečno živeti, ne sme imeti nikoli opravka z duhovščino. Je zapisal Honoré de Balsac. Pred kakimi 200 leti. Držite se tega, pa problemov s pedofilijo ne bo. Ne pa, de "zaupajo" otroke v varstvo župnikom ipd... Ovčke in kozličke volkovom.

• bleferji / 07.04.2019. ob 13:23

HLKP1948 - Popolna definicija pokvarjenege klera !! Temu pedofili na čelu piše kaj je !!

• tastar / 07.04.2019. ob 13:23

Voden od satana ker satan sovraži Jezusa Kristusa in kako je postavil SVOJO Sveto Duhovščino. Ker pa smo ljudje ki vemo kaj nam je Jezus Kristus dejal imamo take za satanove učence in skrajno sprevržene ljudi. In norce moder človek ne posluša. Zato bo cerkev Jezusa Kristusa vedno obstojala.

• bleferji / 07.04.2019. ob 15:09

IZBRISANI ti si že večkrat dokazal kako si izbrisan v svoji glavi, kar pa zadeva tvoj IQ, ta ne presega višine debeline že rabljenega WC papirja !! In ne sekiraj se preveč, so še slabši od tebe ... HE HE

• izbrisani / 07.04.2019. ob 15:09

Glej blefer, popolnoma jasno mi je, da ti nisi oseba, ki bi ji kdorkoli lahko kaj razložil ali bognedaj, te v kaj prepričal. Tvoje področje so fekalije, wc papir, analije in animalije, tukaj si pa med prvimi na siolu.

• bleferji / 07.04.2019. ob 13:14

Take ali drugačne svinjarije je v cerkvi še veliko, veliko več, a si žrtve tega ne upajo prijaviti !

Pridružite se razpravi! Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.